Друк

Актуальна тема

15.03.2021

Укрзалізниця у квітні запропонує ринку єдиний логістичний тариф на вантажоперевезення, - Володимир Жмак

Укрзалізниця планує у квітні 2021 року запропонувати ринку єдиний логістичний тариф на вантажні перевезення залізницею. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак в ексклюзивному інтерв’ю інформаційному агентству «Інтерфакс-Україна».
12.03.2021

Заява директора з комерційної роботи і логістики Укрзалізниці Іраклі Езугбая

Хочу зробити заяву про відставку з позиції директора з комерційної роботи і логістики АТ «Укрзалізниця». Я людина команди, яка націлена на результат. Ми отримали організацію у глибокому занепаді, на жаль, побачили повне виснаження активів, великий негативний фінансовий результат минулого року у розмірі 12 млрд грн.
12.03.2021

Укрзалізниця 15 березня запустить модернізований приміський електропоїзд на маршруті Святошин – Буча

У понеділок, 15 березня 2021 року, запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у заходах з підписання меморандуму про взаєморозуміння та співробітництво між керівництвом регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» і Головою Київської облдержадміністрації, мерами міст Ірпінь, Буча, селищним головою Коцюбинського та запуску човникового руху за маршрутом Святошин – Буча.
12.03.2021

Розпочата реформа Укрзалізниці має бути продовжена, — Володимир Жмак

Незважаючи на ситуацію, яка склалася навколо Укрзалізниці та різноманітні чутки, на глибоке переконання голови правління товариства Володимира Жмака, розпочата реформа державної компанії має продовжуватися. Звісно, усі зміни мають відбуватися при повній підтримці та в тандемі з наглядовою радою.
12.03.2021

Укрзалізниця у січні-лютому 2021 року перевиконала план ремонту вантажних вагонів на понад 8%

Укрзалізниця протягом січня-лютого 2021 року відремонтувала плановими видами ремонту на власних потужностях 2816 вантажних вагонів власності підприємств, підпорядкованих Укрзалізниці. Вказана цифра на понад 8% перевищує планове завдання.