Друк

Актуальна тема

08.04.2021

Інформація щодо руху приміських поїздів у Хмельницькій, Запорізькій та Львівській областях

За рішенням регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Хмельницької області Укрзалізниця з 8 квітня тимчасово скасовує курсування приміських поїздів на території області. Приміські поїзди, які проходять транзитом через Хмельницьку область, посадку та висадку пасажирів на території області не здійснюватимуть.
08.04.2021

Укрзалізниця сприяє слідчим діям правоохоронців

АТ «Укрзалізниця» підтримує всі заходи правоохоронних органів щодо боротьби з корупцією у Товаристві. Компанія сприяє усім слідчим діям правоохоронців для викорінення цього ганебного явища.
08.04.2021

Укрзалізниця плідно співпрацює з ТСК та надає необхідну інформацію

Укрзалізниця плідно співпрацює з Тимчасовою слідчою комісією Верховної Ради України з питань перевірки та оцінки стану акціонерного товариства «Українська залізниця» та усіляко спряє її роботі. Товариство сподівається на конструктивну співпрацю з ТСК задля встановлення та ліквідації причин, що призвели до погіршання показників роботи компанії.
08.04.2021

АТ «Укрзалізниця» проведе регулярний конференц-дзвінок з інвесторами 9 квітня 2021 року

Керівництво компанії продовжує відкритий діалог з інвесторами та іншими учасниками фінансового ринку. АТ «Укрзалізниця» 9 квітня 2021 року о 17:00 за Київським часом (15:00 за Лондоном/10:00 за Нью-Йорком) проведе регулярний конференц-дзвінок з інвесторами щодо фінансових результатів компанії у 2020 році.
07.04.2021

Львівська залізниця відновлює регіональне пасажирське сполучення Львів – Рівне

Починаючи з 9 квітня цього року, відновлюється рух регіональних поїздів між обласними центрами Львівщини та Рівненщини, що курсуватимуть із зупинками на станціях Підзамче, Броди, Дубно та Здолбунів.