Друк

Актуальна тема

01.05.2021

Укрзалізниця випустить у рейси відремонтований приміський поїзд, адаптований для перевезення велосипедів

Укрзалізниця завершує капітально-відновлювальний ремонт чергового електропоїзда для регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця». Новаціями даного поїзда є спеціальні тримачі для перевезення велосипедів.
30.04.2021

Львівська залізнична лікарня забезпечила кисневою підтримкою понад 80% ліжок для хворих на коронавірус, — Іван Юрик

Львівська клінічна лікарня на залізничному транспорті філії «Центр охорони здоров’я» АТ «Укрзалізниця» забезпечила кисневою підтримкою 121 ліжко для хворих на COVID-19, що становить більше 80% від загальної кількості ліжок для таких хворих. Про це повідомив в.о. голови правління Укрзалізниці Іван Юрик під час візиту до лікарні.
30.04.2021

Укрзалізниця розпочала роботи з електрифікації напрямку Ковель — Ізов — Держкордон, — Іван Юрик

Укрзалізниця розпочала роботи з електрифікації 94-кілометрового напрямку Ковель — Ізов — Держкордон, а основні роботи мають стартувати вже влітку. Про це під час робочого візиту до Ізова повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.
29.04.2021

«Бойківський експрес» вирушає у свій перший рейс після перейменування

Швидкісний поїзд Інтерсіті+ «Бойківський експрес» №745/746 Київ — Славсько здійснить свої перші рейси після перейменування 1 та 4 травня. У перший же день після відкриття продажу було реалізовано близько 10% квитків на перший рейс, наразі квитки ще є в продажу. Їх можна придбати через сайт booking.uz.gov.ua та офіційний чат-бот Укрзалізниці у Viber та Telegram, де ціна буде найбільш вигідною.
29.04.2021

Укрзалізниця проведе перевірку дій низки посадових осіб закупівельної вертикалі

Офіс з безпеки АТ «Укрзалізниця» проведе перевірку закупівельної вертикалі компанії. Вона пов’язана із зривом плану критичних закупівель для галузі та бездіяльністю низки керівників вертикалі.