Друк

Актуальна тема

29.04.2021

Розпочинаємо будівництво стаціонарної тягової підстанції Ковель — важливої складової майбутнього електрифікованого напрямку Ковель — Ізов — Держкордон, — Іван Юрик

На станції Ковель незабаром розпочнеться будівництво стаціонарної тягової підстанції. Вже завершено проєктні роботи, найближчим часом буде підписана угода на проведення держекспертизи цього об’єкта. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик під час робочої поїздки Львівською залізницею.
29.04.2021

Укрзалізниця додає два рейси між Харковом та Одесою на великодні та травневі вихідні

Враховуючи великий попит на перевезення у передсвяткові дні, Укрзалізниця додає ще два рейси на популярні напрямки.
28.04.2021

Наглядова рада прийняла рішення розпочати конкурсний відбір кандидата на посаду постійного голови правління АТ «Укрзалізниця»

Наглядова рада прийняла рішення розпочати конкурсний відбір кандидата на посаду постійного голови правління АТ «Укрзалізниця» та з цією метою доручила правлінню здійснити підготовчі дії для залучення професійного консультанта з відбору персоналу.
28.04.2021

Укрзалізниця назвала топові напрямки на травневі свята

Укрзалізниця спостерігає сплеск зацікавленості пасажирів у подорожах під час травневих свят: для прикладу, попит на квитки 30 квітня на 23% вищий за середнє значення з початку року.
28.04.2021

Укрзалізниця вітає затвердження Порядку використання коштів на оновлення рухомого складу та модернізацію інфраструктури

Укрзалізниця вітає затвердження Кабінетом Міністрів України Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для оновлення рухомого складу для перевезення пасажирів та модернізації залізничної інфраструктури.