Друк

Актуальна тема

07.11.2019

Вибухотехніки перевіряють поїзд №744 Львів – Дарниця

Вибухотехніки та правоохоронці перевіряють поїзд №744 Львів – Дарниця. Сьогодні близько 09:30 невідома особа повідомила про його замінування.
07.11.2019

Залізничники ввійшли до складу експертної групи на Національному конкурсі професійної майстерності WorldSkills Ukraine

АТ «Укрзалізниця» вперше взяло участь у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності WorldSkills Ukraine, надавши експертів для профільної компетенції. Мета конкурсу — підвищення престижу робітничих професій серед молоді, що відповідає пріоритетам Укрзалізниці як одного з найбільших роботодавців України.
06.11.2019

Через викрадення невідомими особами пристроїв зв’язку поблизу станції Підгірці затримуються в дорозі кілька поїздів

Через викрадення невідомими особами двох магістральних кабелів зв’язку на перегоні Підгірці – Нові Безрадичі кілька пасажирських поїздів затримуються в дорозі. Залізничники виявили крадіжку обладнання сьогодні вночі.
06.11.2019

У грудні поїзди у сполученні Синельникове-2 — Дніпро-Головний курсуватимуть за зміненим графіком руху

У зв’язку із плановими колійними роботами на перегоні Нижньодніпровськ-Вузол — Ігрень дільниці Синельникове-2 — Дніпро-Головний деякі приміські та пасажирські поїзди тимчасово курсуватимуть за зміненим графіком руху. Роботи проводитимуться в період з 2 по 7 грудня 2019 року. Просимо пасажирів бути уважними при плануванні подорожей.
06.11.2019

Залізничники відновили рух поїздів на дільниці поблизу станції Підгірці на Київщині, де невідомі особи викрали магістральні кабелі зв’язку

Залізничники завершили відновні роботи на дільниці Підгірці — Нові Безрадичі, де вночі 6 листопада невідомі особи викрали два магістральні кабелі зв’язку. Крадіжка обладнання спричинила затримки поїздів на час від 50 хвилин до понад 2 годин.