Друк

Актуальна тема

07.04.2021

Укрзалізниця майже на 14% пришвидшила обіг вантажних вагонів

Укрзалізниці вдалося покращити показники вантажоперевезень. Так, майже на 14% прискорено загальний обіг вантажних вагонів - середній час, який витрачається вагоном на одне перевезення. Наразі він становить 6,9 доби, тоді як у березні минуло року - 8 діб.
06.04.2021

Через стрілянину в дорозі затримується поїзд Костянтинівка – Київ

Завдяки злагодженим діям залізничників та Національної поліції обеззброєно двох пасажирів поїзда № 126 Костянтинівка – Київ – військовослужбовців, які відкрили стрілянину у вагоні. Вказані особи мали дозвіл на носіння зброї. Попередньо встановлено, що постріли були зроблені із табельної зброї. Внаслідок інциденту ніхто не постраждав.
06.04.2021

Укрзалізниця та Нацполіція проводять спеціальні рейди для перевірки дотримання карантинних вимог, - Іван Юрик

У перший день посиленого карантину в Києві представники Укрзалізниці спільно з Національною поліцією України провели спеціальні рейди, щоб перевірити дотримання пасажирами карантинних вимог на вокзалах та на борту поїздів.
05.04.2021

Укрзалізниця розпочинає масштабні роботи з модернізації залізничних колій, — Іван Юрик

Укрзалізниця з 1 квітня розпочала цьогорічний сезон колійних робіт. Планується провести реконструкцію та капітальний ремонт майже 400 км колій та ще 800 км оновити середнім ремонтом. Загалом цього року Укрзалізниця передбачила вкласти у ремонт та модернізацію інфраструктури до 9 млрд грн власних коштів.
05.04.2021

Укрзалізниця у співпраці з СБУ веде розслідування факту заволодіння державними коштами в розмірі понад 20 млн

Укрзалізниця тісно співпрацює з правоохоронними органами у попередженні, запобіганні та викоріненні корупційних проявів у роботі залізничної галузі. Так, наразі Служба безпеки України, у рамках кримінального провадження за ознаками правопорушення, здійснює документування факту заволодіння державними коштами в розмірі понад 20 млн грн посадовцями регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця» та одного з заводів.