Друк

Актуальна тема

26.02.2019

Укрзалізниця розглядає можливість закупівлі дизельного пального напряму у виробників на зовнішніх ринках, — Євген Кравцов

Укрзалізниця наразі розглядає можливість виходу на зовнішні ринки, до безпосередніх виробників, для закупівлі дизельного пального.
26.02.2019

Незабаром Укрзалізниця може розпочати продаж на аукціоні послуги забезпечення обсягів перевезень, — Андрій Рязанцев

Наступним стратегічним кроком для покращення умов роботи з клієнтами Укрзалізниці стане продаж обсягів перевезень у вагонах УЗ через електронну систему ProZorro.Продажі. Такі аукціони можуть відбутися вже у квітні цього року. Про це заявив директор з економіки і фінансів АТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев.
25.02.2019

Працівники Укрзалізниці разом із правоохоронцями викрили та затримали розкрадачів дизпального на Черкащині

Працівники Головного управління воєнізованої охорони Укрзалізниці разом із правоохоронцями провели спецоперацію в Смілянському районі Черкаської області з викриття та затримання злочинної групи, яка розкрадала дизельне пальне з локомотивів. У результаті спецоперації працівниками Нацполіції затримано групу осіб, які підозрюються в причетності до серії крадіжок дизпального.
25.02.2019

Найчастіше в поїздах пасажири забувають телефони, парасолі та одяг

По свої забуті чи загублені речі в поїзді на шляху прямування пасажири можуть звернутися на кінцеву станцію прибуття. Зберігаються речі там не більше 30 днів, тому за цей час треба встигнути повернути свою забуту річ. Серед забутого в поїздах зазвичай найбільше телефонів, парасолей та одягу.
25.02.2019

У січні 2019 року Укрзалізниця порівняно з минулим роком майже на 20% збільшила обсяги перевезень зернових

Упродовж січня 2019 року Укрзалізниця перевезла зерна та продуктів помелу на 18,4% більше, ніж роком раніше. Це склало 3,6 млн тонн, з яких в експортному сполученні перевезено 3,1 млн тонн.