Друк

Актуальна тема

11.07.2019

Компанія-прокладка роками заробляла на онлайн-продажу залізничних квитків десятки мільйонів гривень, — Олександр Войтко

Розробник онлайн-системи продажу квитків ТОВ «Уніт» стало «прокладкою» між Укрзалізницею та клієнтом при купівлі квитків через інтернет. Так, лише впродовж 2017-2018 років керівники цієї приватної компанії в змові з колишніми працівниками Укрзалізниці заволоділи коштами товариства на загальну суму близько 51,2 млн грн. Усі факти щодо незаконної діяльності передані до правоохоронних органів.
10.07.2019

Укрзалізниця проводить підготовку до електрифікації дільниці Ковель — Ізов — Держкордон, — Євген Кравцов

В Укрзалізниці триває підготовка до електрифікації дільниці Ковель — Ізов — Держкордон. Залізничники вже реконструювали колії та інфраструктуру на станції Ізов Волинської області. Роботи з електрифікації планується розпочати вже цього року. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.
10.07.2019

Через ДТП, що спричинив водій автівки, у дорозі затримується швидкісний поїзд Київ – Львів

Через ДТП, яке спричинив водій автомобіля, у дорозі затримується поїзд Інтерсіті+ № 743 Київ – Львів. Випадок стався сьогодні близько 20-ої години на переїзді перегону Вершниця – Новоград-Волинський.
10.07.2019

З початку 2019 року працівники Укрзалізниці затримали 45 залізничників, які намагалися вкрасти загалом 9 тис. літрів пального

З початку 2019 року за сприяння відомчої охорони й департаменту економічної та інформаційної безпеки АТ «Укрзалізниця» за крадіжки паливно-мастильних матеріалів було затримано 45 залізничників, які намагалися вкрасти загалом 9 тис. літрів пального. Усіх зловмисників передано до правоохоронних органів.
09.07.2019

Україну та Литву з’єднав новий регулярний контейнерний поїзд «Containerships Train», — Євген Кравцов

Сьогодні, 9 липня, Укрзалізниця спільно з Білоруською та Литовськими залізницями запустила новий регулярний контейнерний поїзд «Containerships Train» у сполученні Литва – Білорусь – Україна. Поїзд курсуватиме за маршрутом Драугісте (Литва) – Бровари (Україна) двічі на тиждень. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.