Друк

Актуальна тема

21.02.2020

Укрзалізниця запровадить «голландські аукціони» для розподілення вагонів

Правління АТ «Укрзалізниця» прийняло рішення щодо запровадження так званих «голландських аукціонів» при розподілі вантажних вагонів через систему ProZorro.Продажі. Це значить, що ціна за користування вагонами під час аукціону може не тільки збільшуватися, а й зменшуватися. Таке рішення було прийняте, щоб оперативно реагувати на коливання ринку та попиту. Перші аукціони за новим механізмом можуть бути проведені впродовж найближчих 1-2 тижнів.
21.02.2020

Оголошення про проведення відбору кандидатів на посаду голови правління акціонерного товариства «Українська залізниця»

Відповідно до рішень наглядової ради акціонерного товариства «Українська Залізниця» (далі – АТ «Українська Залізниця» або УЗ), оголошується відкритий відбір кандидатів на посаду голови правління АТ «Укрзалізниця».
21.02.2020

Поїзд, з якого зняли громадянку Китаю, пройшов санітарну обробку та готується до повернення. Коронавірус у пасажирки не підтверджений

Поїзд, з якого зняли громадянку Китаю з симптомами респіраторного захворювання, прибув до місця призначення. Пасажири рейсу пройшли медогляд на вокзалі у Москві, ознак захворювання не виявлено.
20.02.2020

Травмування пасажирки поїзда Київ — Бердянськ сталося внаслідок неналежного закріплення іншим пасажиром верхньої полиці

Пасажир, який подорожував 13 лютого 2020 року поїздом № 116 Київ — Бердянськ неналежним чином закріпив свою полицю та впав на пасажирку, що знаходилася знизу. Усі полиці вагону поїзда були у справному стані. Перед посадкою пасажирів провідники розклали й закріпили полиці, у тому числі спеціальними ременями для додаткової фіксації.
19.02.2020

Укрзалізниця категорично відкидає закиди ЗМІ щодо нібито закупівлі газу в інтересах окремих постачальників

Інформація, поширена виданням «Наші гроші» 19 лютого 2020 року, про нібито необґрунтоване проведення переговорної процедури із закупівлі газу та відсутність реальної загрози виникнення надзвичайної ситуації в галузі, не відповідає дійсності.