Друк

Актуальна тема

13.05.2019

Укрзалізниця враховує інтереси всіх учасників ринку під час продажу металобрухту, а не підлаштовується під його окремих учасників, — Артур Резнік

Укрзалізниця враховує інтереси всіх учасників ринку під час продажу металобрухту через систему ProZorro, а не підлаштовується під окремих учасників, що вимагають ексклюзивних вибіркових умов. Таку думку висловив директор з правових питань та майнової політики Укрзалізниці Артур Резнік у відповідь на звинувачення галузевого об’єднання «Укрметалургпром» у нібито ігноруванні позиції ринку з металургійних тендерів на ProZorro.
11.05.2019

Колишнє керівництво Вагонної дільниці станції Київ-Пасажирський виписало незаконних премій на 50,9 млн грн, — результати перевірки

Колишнє керівництво виробничого підрозділу «Вагонна дільниця станції Київ-Пасажирський» філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця» приховало 50,9 млн грн, що були нараховані як премії, одноразові заохочення та матеріальна допомога окремим працівникам. Це виявлено департаментом внутрішнього аудиту та контролю Укрзалізниці за результатами позапланової перевірки підрозділу з ініціативи керівництва товариства.
11.05.2019

Відтепер залізничники мають більше вибору для відпочинку

Укрзалізниця змінила підхід до оздоровлення в корпоративних закладах компанії. Якщо раніше працівники відпочивали в оздоровчих закладах лише своєї філії, то відтепер можна обрати будь-який оздоровчий заклад, який належить Укрзалізниці. Наразі до вибору доступно 13 закладів по всій території України.
10.05.2019

Уперше у своїй історії Укрзалізниця освоїла виробництво зерновоза та отримала право на його курсування в міждержавному сполученні, — Євген Кравцов

Історична подія у вагонобудуванні на базі потужностей Укрзалізниці: вперше компанія самостійно збудувала вагон для перевезення зерна та інших харчових сипких вантажів. Усі комплектуючі та матеріали — українського виробництва, окрім елементів гальмівного обладнання. Про це повідомив у Facebook голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.
08.05.2019

Псевдомінерам вокзалів та поїздів загрожує до 7 років позбавлення волі

У травні зросла кількість повідомлень про замінування залізничних вокзалів. Так, з 2 по 5 травня 2019 року на номер екстреної служби 102 було отримано анонімні повідомлення про мінування вокзалів та станцій Київ-Пасажирський, Харків-Пасажирський, Львів та Чоп. Лише від початку 2019 року зафіксовано 24 випадки псевдомінування вокзалів та двічі надходили повідомлення про вибухові пристрої в рухомому складі.