Друк

Актуальна тема

01.07.2020

Укрзалізниця відкрила продаж квитків ще на шість поїздів до курортних міст України

Укрзалізниця відкрила продаж квитків ще на шість поїздів далекого сполучення. Зокрема, з цього тижня відновлять курсування поїзди до Херсона, Бердянська та Новоолексіївки.
30.06.2020

Національна поліція розслідує загибель людини на зупинній платформі Травнева

Сьогодні зранку на платформі Травнева перегону Бориспіль — Баришівка машиніст швидкісного поїзда №712 сполученням Київ — Костянтинівка застосував екстрене гальмування для запобігання наїзду на сторонню людину. На жаль, зіткнення уникнути не вдалося, жінка загинула. Про випадок було оперативно поінформовано Національну поліцію.
30.06.2020

Укрзалізниця частково відновила рух приміських поїздів у Волинській та Рівненській областях

Відсьогодні, з 30 червня, Укрзалізниця частково відновлює курсування приміських поїздів у Волинській та Рівненській областях. Наразі заплановано курсування 10 приміських поїздів.
30.06.2020

Збереження штату кваліфікованих працівників робітничих професій — серед пріоритетів Укрзалізниці, — Іван Юрик

З 1 липня на чотириденний робочий тиждень перейдуть у першу чергу співробітники апаратів управлінь центрального офісу Укрзалізниці, регіональних філій і філій та інженерно-технічні працівники. Про це розповів в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик під час зустрічі з представниками профспілок компанії.
30.06.2020

Укрзалізниця врахувала рекомендації АМКУ у новій редакції договору про надання послуг з організації перевезення вантажів залізничним транспортом

АТ «Укрзалізниця» у новій редакції договору враховано рекомендації Антимонопольного комітету України від 26.03.2020 № 9-рк, а заяви ряду профільних об’єднань з цього приводу є необ’єктивними та непослідовними. Нову редакцію договору затверджено рішенням правління АТ «Укрзалізниця» 19 травня 2020 року та надіслано до АМКУ. Договір буде введено в дію з 1 липня цього року.