Друк

Актуальна тема

11.11.2019

Поїзд Харків – Київ після перевірки вибухотехніками відправився за своїм маршрутом

Вибухотехніки та правоохоронці перевірили поїзд №719 Харків – Київ та не виявили в ньому вибухівку. Поїзд, який було зупинено об 11:12 на станції Миргород для проведення оперативних дій, відправився за своїм маршрутом о 13:31. Загальний час затримки поїзда склав 2 год. 19 хв.
08.11.2019

Укрзалізниця працює над побудовою ефективного процесу управління та розпорядження майном, — Артур Резнік

АТ «Укрзалізниця» працює над побудовою максимально простого, ефективного та швидкого процесу управління та розпорядження майном. Про це повідомив директор з правових питань та майнової політики компанії Артур Резнік.
08.11.2019

Укрзалізниця веде перемовини про пряму закупівлю електроенергії у постачальника

Укрзалізниця планує отримати статус базового споживача електроенергії та можливості її закупівлі напряму у постачальника, повідомив голова правління компанії Євген Кравцов.
08.11.2019

Конкуренція у тендерах Укрзалізниці на закупівлю пального збільшилась у рази, – Євген Кравцов

Конкуренція у публічних торгах на закупівлю дизельного пального АТ «Укрзалізниця» збільшилась у рази завдяки якісним змінам у процесі закупівель, повідомив голова правління компанії Євген Кравцов.
07.11.2019

На залізничних вокзалах Маріуполя та Вінниці відкрито зали очікування для військовослужбовців

Укрзалізниця відкрила зали очікування для військовослужбовців (учасників ООС) на залізничних вокзалах у Маріуполі та Вінниці. Переоблаштування приміщень виконано власними силами компанії. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов у Facebook.