Друк

Актуальна тема

08.08.2019

Залізничники в Запорізькій області врятували горе-самогубця

5 серпня в Запорізькій області чоловік спробував накласти на себе руки. Горе-самогубець ліг на колії, але, на щастя, машиніст поїзда № 38 Запоріжжя — Київ вчасно помітив сторонню особу та застосував екстрене гальмування. Наїзду вдалося уникнути.
07.08.2019

Укрзалізниця врахувала зауваження представників бізнесу та внесла зміни до проекту нового договору з клієнтами-вантажовласниками

Залізничники розглянули та врахували пропозиції, які надійшли від представників бізнесу. Зокрема, враховано запропоновані вантажовласниками зміни до Порядку визначення плати за користування власними вагонами Укрзалізниці під час виконання вантажних операцій. Про це повідомив директор з розвитку бізнесу компанії Андрій Рязанцев під час чергової наради з клієнтами-вантажовласниками щодо нового договору приєднання про надання послуг з організації перевезення вантажів залізничним транспортом.
07.08.2019

У серпні курсуватиме додатковий поїзд сполученням Одеса — Дніпро

Укрзалізниця призначила додатковий поїзд № 242/241 Одеса — Дніпро. Він стане в пригоді пасажирам, які повертатимуться з відпочинку на морському узбережжі або ще планують вирушити туди у відпустку.
06.08.2019

Укрзалізниця запустила портал розвитку знань для залізничників, — Євген Кравцов

В Укрзалізниці запроваджено систему дистанційного навчання співробітників — портал розвитку знань. Він буде корисний не лише для залізничників, а й для тих, хто хоче долучитися до командної роботи в Укрзалізниці. Про це повідомив на своїй сторінці голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.
06.08.2019

Укрзалізниця додатково зароблятиме на оренді понад 580 тис. грн щомісяця

Станом на початок серпня 2019 року АТ «Укрзалізниця» залучило понад 580 тис. грн додаткових надходжень від надання нерухомого майна компанії в оренду. Причому всі об’єкти виставлялися в системі ProZorro.Продажі, що зробило процес максимально відкритим. Загалом було проведено 36 аукціонів. Але наразі головна мета компанії — зрозуміти, що ринку є найцікавішим, та запропонувати саме ці об’єкти.