Друк

Актуальна тема

17.03.2020

Укрзалізниця призупиняє конкурс на обрання страховика

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРИЗУПИНЕННЯ відкритого конкурсу АТ «Укрзалізниця» на обрання страховика, що надаватиме послуги обов’язкового особистого страхування пасажирів від нещасних випадків на залізничному транспорті
16.03.2020

Звіт про виконання Антикорупційної програми та інших заходів запобігання корупції у 2019 році

Офісом з антикорупційної діяльності АТ «Укрзалізниця» на виконання вимог частини першої статті 63 Закону України «Про запобігання корупції» та Антикорупційної програми Товариства підготовлено Звіт про виконання Антикорупційної програми та інших заходів запобігання корупції у акціонерному товаристві «Українська залізниця» у 2019 році.
16.03.2020

Укрзалізниця призупиняє рух приміських поїздів через державний кордон

Укрзалізниця призупиняє рух та обмежує маршрут низки приміських та регіональних поїздів, що курсують через державний кордон. Це здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13.03.2020 № 288-р з метою попередження розповсюдження на території України коронавірусної інфекції COVID-19.
16.03.2020

Укрзалізниця докладає усіх зусиль для своєчасного повернення коштів пасажирам за невикористані квитки

Наразі спостерігається суттєве падіння продажу квитків на тлі збільшення випадків повернення проїзних документів, в тому числі й на нескасовані поїзди. Так, з 11 по 15 березня пасажири повернули 303 тис. залізничних квитків на загальну суму майже 86,6 млн грн.
16.03.2020

Звернення Голови Наглядової ради АТ "Укрзалізниця"

Україна, як і решта Європи та більша частина світу зіштовхнулися з безпрецедентною загрозою здоров’ю населення від коронавірусу. Наші органи влади вживають і продовжуватимуть вживати всіх можливих заходів для захисту України та українців від цієї небезпеки.