Друк

Актуальна тема

08.06.2021

Укрзалізниця оголосила відкриті аукціони на реалізацію майже 2 тис. тонн брухту кольорових металів і сплавів

Найближчим часом Укрзалізниця планує реалізувати майже 2 тис. тонн брухту кольорових металів і сплавів та отримати від його продажу близько 145 млн грн додаткових доходів. Відповідні 14 аукціонів оголошено 7 червня 2021 року в електронній системі Prozorro.Продажі. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.
08.06.2021

Укрзалізниця відновлює з липня залізничне сполучення Черкас зі Львовом

З 1 липня 2021 року Укрзалізниця відновлює залізничне сполучення Черкас зі Львовом. Поїзд № 95/96 «Тясмин» сполученням Черкаси — Львів вирушатиме з Черкас по непарних числах (крім 31 чисел), зворотно — по парних.
07.06.2021

Укрзалізниця звільнила залізничників, під час зміни яких були вилучені контрабандні цигарки, — Іван Юрик

Керівництво Укрзалізниці прийняло рішення звільнити залізничників, які супроводжували пасажирський поїзд Київ – Відень, де на минулому тижні прикордонники та митники виявили контрабандні цигарки. Зокрема, звільнені начальник поїзда та провідник вагона. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.
07.06.2021

Укрзалізниця визначила найпопулярніші поїзди та напрямки в Україні

Укрзалізниця визначила перелік найпопулярніших поїздів у внутрішньому сполученні з початку року за кількістю перевезених пасажирів (усього, в обох напрямках). Зі значним відривом лідирує потяг № 45/46 Ужгород — Лисичанськ. За 5 місяців цього року ним проїхали 329 тис. пасажирів.
04.06.2021

Укрзалізниця на червень призначила 11 додаткових поїздів до моря

Погода викликає подив, але варто залишатися оптимістами та планувати мандрівки до моря. Укрзалізниця вже відкрила продаж квитків на низку нових та додаткових «морських» поїздів.