Друк
28.05.2021

За сприяння Укрзалізниці викрито групу осіб, які в Миколаєві викрадали дизпальне

Служба безпеки України в Миколаєві під процесуальним керівництвом Миколаївської обласної прокуратури та за сприянням Апарату директора з економічної та інформаційної безпеки АТ «Укрзалізниці» затримала групу осіб, які викрадали дизпальне товариства й незаконно збували його.


Так, посадовці депо за попередньою змовою з представниками кримінального середовища організували механізм викрадення паливно-мастильних матеріалів товариства. Щомісяця вони зливали з локомотивів близько 100 тонн дизпального. Укрзалізниця доклала максимальних зусиль, щоб правоохоронці викрили та затримали всіх учасників цього злочину.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185, ч. 3 ст. 191 та ст. 208 Кримінального кодексу України. Наразі тривають слідчі дії. Вирішується питання щодо повідомлення про підозру учасникам угруповання.

Керівництво компанії завжди створює всі необхідні умови для роботи представників правоохоронних органів та наголошує на необхідності якнайшвидшого викорінення протиправних явищ у роботі компанії.