Друк

Актуальна тема

28.05.2021

Укрзалізниця продовжує будівництво залізнично-автомобільного мосту через Дніпро в Києві, — Іван Юрик

Укрзалізниця продовжує роботи з будівництва залізнично-автомобільного мостового переходу через р. Дніпро в м. Києві. Наразі оголошено тендер на пошук підрядника для виконання робіт. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.
28.05.2021

За сприяння Укрзалізниці викрито групу осіб, які в Миколаєві викрадали дизпальне

Служба безпеки України в Миколаєві під процесуальним керівництвом Миколаївської обласної прокуратури та за сприянням Апарату директора з економічної та інформаційної безпеки АТ «Укрзалізниці» затримала групу осіб, які викрадали дизпальне товариства й незаконно збували його.
27.05.2021

Укрзалізниця успішно завершила транзакцію з управління фінансовим боргом

Укрзалізниця інформує, що було фіналізовано угоду з АТ «Сбербанк» щодо часткової зміни графіка погашення заборгованості перед банком. Так, у постпандемічних умовах, за несприятливої ринкової кон’юнктури на міжнародному та внутрішньому фінансових ринках, Укрзалізниця скористалась можливостями, наданими Національним банком України шляхом продовження терміну дії постанови від 04.06.2020 № 73 «Про деякі питання діяльності банків та банківських груп» до 31.12.2021.
26.05.2021

Укрзалізниця допоможе евакуювати українців із Сектора Гази, — Іван Юрик

Укрзалізниця долучається до евакуації більше ста українців та членів їхніх родин із Сектора Гази, які сьогодні прибудуть спеціальним рейсом з Каїра до Міжнародного аеропорту «Бориспіль». Пасажирів цього рейсу буде доставлено двома поїздами Kyiv Boryspil Express до Центрального залізничного вокзалу, створені комфортні умови для відпочинку й очікування.
26.05.2021

Знижки на таксі з/до вокзалів для пасажирів Укрзалізниці подовжено до кінця вересня

Акцію від Укрзалізниці, Bolt та Visa, завдяки якій пасажири з картками Visa Infinite, Visa Signature, Visa Platinum отримують 50% знижки на таксі, подовжено до кінця вересня. Від початку акції в грудні 2020 року було здійснено близько 50 тис. поїздок, таким чином пасажири зекономили близько 2 млн гривень.