Друк

Актуальна тема

03.04.2021

Укрзалізниця нагадує про спецрейси до «червоних зон» 3-5 квітня

Починаючи з 27 березня, Укрзалізниця виконує узгоджені з МОЗ та МІУ спеціальні рейси для безпечного вивезення пасажирів, яким критично важливо дістатися або залишити "червоні зони". Продаж квитків на ці рейси відкрито.
03.04.2021

Планові колійні роботи на ділянці Тернопіль — Заліщики

У зв'язку з виконанням колійних робіт на перегоні Микулинці — Струсів — Теребовля на дільниці Тернопіль — Заліщики, з 5 по 9 квітня буде обмежено маршрут прямування потягу №357/358 Київ — Рахів — Київ до кінцевої станції Тернопіль.
03.04.2021

Укрзалізниця вводить залізничне сполучення між Харковом та Маріуполем

З 9 квітня Укрзалізниця відновлює курсування потяга № 77/78 Харків — Маріуполь, який було анонсовано в переліку змін до нового розкладу.
02.04.2021

Укрзалізниця відсторонила низку керівників Придніпровської залізниці, службова недбалість яких ймовірно і призвела до сходження 6 вагонів поїзда Інтерсіті+

Укрзалізниця відсторонила від виконання посадових обов’язків низку керівників Придніпровської залізниці, службова недбалість яких ймовірно і призвела до сходження 6 вагонів поїзда Інтерсіті+ Київ – Запоріжжя. Попередні висновки службого розслідування причин аварії – грубі порушення в утриманні верхньої будови колії.
02.04.2021

Укрзалізниця вже забезпечила понад 800 ліжок у відомчих лікарнях для хворих на COVID-19

Укрзалізниця в рамках виконання зобов’язань із забезпечення заходів по боротьбі з COVID-19 забезпечила у відомчих залізничних лікарнях понад 800 ліжок для лікування хворих на коронавірус й на сьогодні вже проліковано та продовжують лікуватися близько 1 тис. таких пацієнтів. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик під час інспекції відомчих лікарень.