Друк

Актуальна тема

08.10.2019

Директор з правових питань та майнової політики Укрзалізниці Артур Резнік – кращий корпоративний юрист року

Директора з правових питань та майнової політики АТ «Укрзалізниця» Артура Резніка визнано кращим корпоративним юристом року (in-house lawyer). Церемонія нагородження переможців конкурсу «Адвокат року 2019» відбулася 4 жовтня 2019 року. Організатором конкурсу виступила Асоціація Адвокатів України.
08.10.2019

На Покрову Укрзалізниця призначила ще три додаткові поїзди на захід країни та регіональний поїзд Фастів – Шостка

Укрзалізниця призначила ще три додаткові поїзди до Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці. Вони курсуватимуть з Києва до Івано-Франківська, Рахова, Хмельницького та Ужгорода. Загалом на свята у найбільш популярних напрямках курсуватимуть 13 додаткових поїздів. Також для зручних подорожей пасажирів у приміському сполученні Укрзалізниця призначила регіональний поїзд № 872 Фастів – Шостка.
07.10.2019

Євгена Кравцова визнано кращим антикризовим менеджером України

Згідно «Топ 100 Рейтинг найбільших», опублікованого на порталі Delo.UA, голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов увійшов до Топ-5 рейтингу українських СЕО – керівників найбільших компаній, банків і держкомпаній.
07.10.2019

Укрзалізниця забезпечуватиме територією України регулярні графікові маршрути транзитного поїзда Metrans із Китаю у Словаччину

Укрзалізниця забезпечуватиме для компанії Metrans регулярний сервіс – графікові контейнерні перевезення територією України з Китаю у Словаччину. Перший контейнерний поїзд із китайського міста Сіань в словацьке місто Дунайска-Стреда курсував територією України 27-29 вересня. Його сформовано із 44 сорокафутових контейнерів.
04.10.2019

Укрзалізниця призначила десять додаткових поїздів на Покрову

Укрзалізниця призначила десять додаткових поїздів до Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці. Додаткові поїзди курсуватимуть у найпопулярніших напрямках – до Львова, Дніпра, Одеси та Ужгорода.