Друк

Актуальна тема

29.04.2021

Укрзалізниця проведе перевірку дій низки посадових осіб закупівельної вертикалі

Офіс з безпеки АТ «Укрзалізниця» проведе перевірку закупівельної вертикалі компанії. Вона пов’язана із зривом плану критичних закупівель для галузі та бездіяльністю низки керівників вертикалі.
29.04.2021

Укрзалізниця вручила ключі від нових квартир родинам залізничників у Здолбунові

Вісім родин залізничників отримали ключі від нових трикімнатних квартир у реконструйованих Укрзалізницею під житло приміщеннях у місті Здолбунів. Ключі від нових помешкань їх власникам урочисто вручив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик під час робочої поїздки в Рівненську область.
29.04.2021

Розпочинаємо будівництво стаціонарної тягової підстанції Ковель — важливої складової майбутнього електрифікованого напрямку Ковель — Ізов — Держкордон, — Іван Юрик

На станції Ковель незабаром розпочнеться будівництво стаціонарної тягової підстанції. Вже завершено проєктні роботи, найближчим часом буде підписана угода на проведення держекспертизи цього об’єкта. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик під час робочої поїздки Львівською залізницею.
29.04.2021

Укрзалізниця додає два рейси між Харковом та Одесою на великодні та травневі вихідні

Враховуючи великий попит на перевезення у передсвяткові дні, Укрзалізниця додає ще два рейси на популярні напрямки.
28.04.2021

Наглядова рада прийняла рішення розпочати конкурсний відбір кандидата на посаду постійного голови правління АТ «Укрзалізниця»

Наглядова рада прийняла рішення розпочати конкурсний відбір кандидата на посаду постійного голови правління АТ «Укрзалізниця» та з цією метою доручила правлінню здійснити підготовчі дії для залучення професійного консультанта з відбору персоналу.