Друк

Актуальна тема

02.07.2020

Укрзалізниця звільнила керівників депо станції Миколаїв за допуск до курсування поїзда в несправному стані

Укрзалізниця звільнила керівників пасажирського вагонного депо станції Миколаїв, які випустили на маршрут поїзд Апостолове — Херсон у неналежному стані. Зокрема, припинено трудові відносини з начальником депо та його заступником, який відповідає за експлуатацію рухомого складу.
01.07.2020

Увага учасникам відкритого конкурсу з відбору страховика пасажирів

Розкриття конкурсних пропозицій учасників відкритого конкурсу з обрання страховика, що надаватиме послуги обов’язкового особистого страхування пасажирів від нещасних випадків на залізничному транспорті, відбудеться 3 липня 2020 року о 10:00 в офісі АТ «Укрзалізниця» (кімн. 116).
01.07.2020

Проєкт трансформації закупівель пального Укрзалізниці, що дозволив зекономити майже 8 млн доларів США, став фіналістом конкурсу CIPS Excellence in Procurement Awards

Укрзалізниця увійшла до шорт-листа кращих проєктів року з державних закупівель в найпрестижнішому європейському конкурсі «CIPS Excellence in Procurement Awards» британського інституту закупівель та управління постачання (CIPS) із проєктом трансформації закупівель пального на базі категорійного менеджменту.
01.07.2020

Укрзалізниця цьогоріч облаштує вокзали та станції 120 новими підйомниками для посадки у вагони осіб з інвалідністю

Укрзалізниця до кінця нинішнього року облаштує залізничні вокзали та станції 120 підіймальними платформами для посадки у вагони осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.
01.07.2020

Укрзалізниця очікує зауважень та пропозицій від учасників ринку олив та мастильних матеріалів щодо проведення закупівлі за рамковою угодою

Укрзалізниця провела онлайн-зустріч з представниками ринку моторних олив та мастильних матеріалів, протягом якої було детально обговорено можливість закупівлі олив та мастил за рамковою угодою, враховуючи приклад успішних закупівель Укрзалізницею за такою угодою дизельного пального.