Друк

Актуальна тема

29.11.2019

Впродовж двох років залізничний вокзал в Івано-Франківську може бути переданий в концесію, – Євген Кравцов

Укрзалізниця планує передати залізничний вокзал Івано-Франківська в концесію. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов під час візиту до міста.
28.11.2019

Укрзалізниця затвердила нову редакцію порядку проведення рейтинг-аналізу діяльності вантажних станцій компанії

Правління АТ «Укрзалізниця» на засіданні 25 листопада 2019 року затвердило нову редакцію порядку проведення рейтинг-аналізу діяльності вантажних станцій АТ «Укрзалізниця».
28.11.2019

Укрзалізниця впродовж наступного року збудує євроколію на західній Україні та прийматиме поїзди з країн Європи, – Євген Кравцов

Суміщена колія 1520/1435 мм від Мостиської до Львова відкриє нові можливості для пасажирів та посилить транспортний і туристичний потенціал України. Укрзалізниця її планує збудувати вже наступного року. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов під час поїздки на станцію Мостиська.
28.11.2019

Через «тролінг» з боку нафтотрейдерів може зірватися поставка 20 тис. тонн дизпального для залізниці за вигідною ціною, – Сергій Довгаленко

Окремі нафтотрейдери через «тролінг» у судах можуть зірвати поставку 20 тис. тонн дизельного пального для залізничної галузі за вигідною ціною. При цьому тендери були проведені абсолютно прозоро та з дотриманням всіх норм законодавства. Про це повідомив директор з питань закупівель АТ «Укрзалізниця» Сергій Довгаленко.
28.11.2019

На зимові свята Укрзалізниця призначила 13 додаткових поїздів та продовжила маршрути шести поїздів

На новорічні та різдвяні свята Укрзалізниця вже призначила 13 додаткових поїздів у популярних напрямках. Ще 6 поїздів для зручності пасажирів курсуватимуть за продовженими маршрутами. Загалом до зимових свят Укрзалізниця планує призначити 35 додаткових поїздів.