Друк

Актуальна тема

09.07.2019

Україну та Литву з’єднав новий регулярний контейнерний поїзд «Containerships Train», — Євген Кравцов

Сьогодні, 9 липня, Укрзалізниця спільно з Білоруською та Литовськими залізницями запустила новий регулярний контейнерний поїзд «Containerships Train» у сполученні Литва – Білорусь – Україна. Поїзд курсуватиме за маршрутом Драугісте (Литва) – Бровари (Україна) двічі на тиждень. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.
09.07.2019

Укрзалізниця до сезону цьогорічних пікових вантажних перевезень сформувала резерв рухомого складу, – Євген Кравцов

Вперше за останні шість років Укрзалізниця сформувала резерв вантажних вагонів та локомотивів. Маючи такий запас рухомого складу, можна з впевненістю говорити, що компанія повністю готова до цьогорічних пікових перевезень. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.
09.07.2019

Екс-керівники Центру управління промисловістю підозрюються у привласненні 7 млн грн

Правоохоронні органи розслідують закупівлю за завищеними цінами обладнання філією «Центр управління промисловістю» у підприємства, яке афілійоване з її екс-керівником. Відповідні факти виявлені під час перевірки філії департаментом економічної та інформаційної безпеки АТ «Укрзалізниця».
09.07.2019

Укрзалізниця закінчила комплекс робіт з модернізації львівського залізничного вокзалу

Поряд із масштабною реконструкцією площі Двірцевої у Львові роботи з модернізації інфраструктури не оминули й Головний залізничний вокзал. При цьому залізничники подбали, щоб ремонтні роботи перед Двірцем та безпосередньо на вокзалі не вплинули на стабільну роботу центрального пасажирського вузла.
08.07.2019

Укрзалізниця проводить плановий ремонт ескалатора на станції Київ-Пасажирський

Сьогодні, 8 липня 2019 року, розпочато плановий ремонт ескалатора, що працює на підйом у вестибюлі Центрального вокзалу станції Київ-Пасажирський. Усі передбачені роботи планується закінчити до 17 липня, на цей період його роботу буде призупинено. На спуск ескалатор працюватиме в штатному режимі.