Друк

Актуальна тема

12.11.2020

Укрзалізниця забезпечує постійний контроль за дотриманням протиепідемічних заходів

АТ «Укрзалізниця» підтримує виважене рішення Уряду не припиняти роботу громадського транспорту, попри посилення карантинних обмежень. У компанії впевнені, що такі відповідальні та розумні кроки дозволять здійснювати необхідну мобільність населення з дотриманням протиепідемічних заходів та знизити шкоду для національної економки.
12.11.2020

Правоохоронці спільно з працівниками Укрзалізниці на Одещині та Хмельниччині затримали на розкраданні пального з локомотивів дві злочинні групи

Правоохоронці спільно з працівниками Укрзалізниці затримали на розкраданні пального з локомотивів одразу дві групи зловмисників – на Одещині та Хмельниччині. Як з’ясувалося, правопорушення здійснювалися за участю співробітників локомотивних депо Знам’янка та Гречани. За двома випадками відкрито кримінальні провадження. Укрзалізниця проводить власне службове розслідування.
11.11.2020

У листопаді Укрзалізниця на 5 % збільшила обсяги навантаження

З початку листопада цього року Укрзалізниця збільшує обсяги навантаження вантажів. Зокрема, з 1 по 9 листопада залізниця навантажила понад 7 млн тонн вантажів, що майже на 5 % більше відповідного періоду минулого року.
11.11.2020

Укрзалізниця призначила додатковий Інтерсіті+ з Києва до Львова на 18 листопада

Укрзалізниця призначила швидкісний поїзд Інтерсіті+ № 705/706 сполученням Київ – Львів – Київ на 18 листопада цього року.
11.11.2020

Володимир Жмак зустрівся з Послом Швейцарії в Україні Клодом Вільдом

Голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Швейцарії в Україні Клодом Вільдом та представниками швейцарської компанії Schwihag AG – виробником систем для верхньої будови колії.