Друк

Актуальна тема

23.02.2021

Укрзалізниця у 2021 році інвестує понад 14 млрд грн власних коштів у виробництво та інфраструктуру, — Володимир Жмак

Укрзалізниця у 2021 році змінює пріоритети та буде інвестувати у виробництво та модернізацію. Компанія планує спрямувати на інфраструктуру близько 4 млрд грн та близько 10 млрд грн в оновлення рухомого складу. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Інфраструктура».
23.02.2021

Укрзалізниця розвиватиме приміське сполучення з великими містами в рамках проекту City Express, — Володимир Жмак

Укрзалізниця реалізовуватиме проект з інтеграції залізниці з міською транспортною системою City Express за рахунок об’єднання великих міст із їх містами-супутниками в єдиний транспортний простір. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак, виступаючи на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Інфраструктура» у вівторок, 23 лютого.
23.02.2021

Швейцарський виробник рухомого складу Stadler вивчає можливості локалізації виробництва на КЕВРЗ

Представники швейцарської компанії Stadler Rail AG, що спеціалізується на виробництві залізничного рухомого складу, у рамках робочого візиту 23 лютого перебувають на Київському електровагоноремонтному заводі (КЕВРЗ) для вивчення можливості розміщення локалізованого виробництва.
22.02.2021

Рівень контейнеризації залізничних вантажів може досягти 15% у найближчі три роки, — Едвін Берзиньш

Рівень контейнеризації вантажів, що перевозяться залізничним транспортом в Україні, має значний потенціал росту, й вже за три роки він може зрости з 1 – 2% до 15%. Таку думку висловив виконавчий директор філії «Центр транспортного сервісу «Ліски» АТ «Укрзалізниця» Едвін Берзиньш у ексклюзивному інтерв’ю виданню «Mintrans».
22.02.2021

Укрзалізниця розробляє нові міжнародні маршрути для контейнерних залізничних перевезень

Укрзалізниця вивчає привабливі для залізничних контейнерних перевезень ринки та розробляє нові міжнародні маршрути. Про це повідомив виконавчий директор філії «Центр транспортного сервісу «Ліски» АТ «Укрзалізниця» Едвін Берзиньш у ексклюзивному інтерв’ю виданню «Mintrans».