Друк

Актуальна тема

20.06.2017

ПАТ «Укрзалізниця» реалізувала 18,6 тонн брухту кольорових металів у 7 разів дорожче очікуваної вартості

Сьогодні, 20 червня, закінчився аукціон регіональної філії «Південна залізниця» з продажу брухту кольорових металів. Найкращу ціну за 18,6 тонн брухту міді запропонувало ТОВ «Стілсервіс» – майже 1,8 млн грн або 96,1 тис грн за тонну. Ця ціна майже в 7 разів вища від очікуваної вартості.
20.06.2017

Команді Войцеха Балчуна необхідно дати можливість працювати далі, - народний депутат Андрій Шинькович

З приходом нового керівництва, Войцеха Балчуна, спостерігаються позитивні тенденції в роботі залізниці. Про це повідомив на брифінгу в Верховній Раді України народний депутат Андрій Шинькович. «Фаховий менеджмент, іноземний досвід, незаангажованість, антикорупційна налаштованість Войцеха Балчуна вже сьогодні, за рік роботи, принесли свої результати», – зазначив Шинькович.
20.06.2017

Керівництво ПАТ «Укрзалізниця» розцінює роботу правоохоронних органів з розслідування зловживань у галузі як процес очищення від корупції

Зокрема, сьогодні, 20 червня 2017 року, правоохоронці вилучили документи, що стосуються рішень попередніх складів правління компанії. За інформацією Генеральної прокуратури України, проводиться досудове розслідування за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами ПАТ «Укрзалізниця», збиток від якого оцінюється в 10 млн дол. США, коли в інтересах російських гірничо-збагачувальних холдингів і експедиторських компаній були незаконно надані тарифні преференції.
19.06.2017

Керівники п’яти залізниць визначають логістику вантажних перевезень у напрямку Південь-Захід у Баку

Делегація ПАТ «Укрзалізниця», яку очолює голова правління Войцех Балчун, бере участь у зустрічі керівників залізниць Азербайджану, Грузії, Польщі, Ірану та України, що відбувається в Баку. Головною метою зустрічі є вирішення питань логістики у сфері вантажних перевезень за маршрутом Південь-Захід-Південь з перевезення вантажів між країнами Європейського Союзу та Індії.
19.06.2017

З цього тижня Укрзалізниця запроваджує пряме залізничне сполучення Київ – Варна (Болгарія)

З 24 червня 2017 року запроваджується пряме залізничне сполучення Київ – Варна. Укрзалізниця оперативно відреагувала на побажання пасажирів і подовжила курсування причіпного вагона, який курсував зі Львова. Такі нововведення дозволять більшій кількості пасажирів зручно подорожувати до курортів Болгарії.