Друк

Актуальна тема

19.05.2017

У конкурсі ПАТ «Укрзалізниця» з вибору єдиного постачальника продуктів харчування у пасажирських поїздах беруть участь три компанії

Сьогодні, 19 травня 2017 року, в Укрзалізниці відбулась відкрита процедура розкриття конкурсних пропозицій на визначення єдиного оператора з постачання продуктів харчування для пасажирських поїздів далекого сполучення. На конкурс, який проводиться Укрзалізницею з метою забезпечення найкращих стандартів сервісу в поїздах, свої пропозиції надіслали три компанії.
18.05.2017

«Ми працюємо над ефективністю ПАТ «Укрзалізниця» і за чотири місяці 2017 року товариство має прибуток майже 98 млн грн, – Войцех Балчун

ПАТ «Укрзалізниця» пройдено період стабілізації діяльності компанії, зупинено негативні тенденції з дефіцитом рухомого складу та дизпального, розпочато оновлення основних засобів та покращення фінансово-економічних показників. Про це повідомив голова правління товариства Войцех Балчун 18 травня у Харкові під час презентації стратегії розвитку компанії до 2021 року та представлення новопризначеного директора регіональної філії «Південна залізниця» Миколи Уманця.
18.05.2017

Стратегією розвитку Укрзалізниці передбачено 130-150 млрд грн інвестицій у галузь до 2021 року, - Войцех Балчун

Сьогодні, 18 травня 2017 року, голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Балчун презентував стратегію розвитку ПАТ «Укрзалізниця» на 2017-2021 роки в регіональній філії «Південна залізниця». Цей документ охоплює всю галузь та визначає основні вектори розвитку на найближче п’ятиріччя.
18.05.2017

Войцех Балчун: 12 червня відправиться в перший рейс поїзд Ковель – Холм

12 червня відправиться в перший рейс поїзд з Ковеля до польського міста Холм. Про це сьогодні під час прес-конференції в Харкові, присвяченій стратегії розвитку ПАТ «Укрзалізниця» на 5 років, повідомив голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Балчун.
18.05.2017

Войцех Балчун: Укрзалізниця встановить на вокзалах термінали для продажу квитків

У найближчі тижні ПАТ «Укрзалізниця» встановить на вокзалі в Києві перші термінали самообслуговування для придбання квитків. Про це сьогодні під час прес-конференції в Харкові, присвяченій стратегії розвитку ПАТ «Укрзалізниця» на 5 років, повідомив голова правління товариства Войцех Балчун.