Друк

Актуальна тема

09.10.2019

Укрзалізниця ініціює автоматичну індексацію та зближення класів тарифів на перевезення вантажів, – Євген Кравцов

Укрзалізниця обговорює з Мінінфраструктури України дві ключові ініціативи: зближення тарифних класів на вантажоперевезення та автоматичну індексацію тарифів у вантажному секторі. Про це в інтерв’ю Бізнес Цензор повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця Євген Кравцов.
08.10.2019

Укрзалізниця закликає АМПУ не лобіювати незаконні послуги приватної компанії у Миколаївському порту

Укрзалізниця закликає адміністрацію Миколаївського морського порту сприяти укладанню прямих договорів із залізницею та припинити лобіювати інтереси приватних компаній.
08.10.2019

ЄБРР та Укрзалізниця повідомили про намір оголосити тендер на закупівлю матеріалів для модернізації колій Транс’європейської транспортної мережі

Європейський банк реконструкції та розвитку і Укрзалізниця повідомили про намір оголосити тендер на закупівлю матеріалів для модернізації залізничних колій Транс’європейської транспортної мережі (TEN-T). Крім того, в рамках тендеру будуть закуплені товари та послуги для переоснащення засобів залізничної автоматики та зв’язку.
08.10.2019

Укрзалізниця планує делегувати закупівлю окремих категорій стандартизованих товарів ДП «Професійні закупівлі»

Найближчим часом Укрзалізниця планує підписати угоду з централізованою закупівельною організацією (ЦЗО) – ДП «Професійні закупівлі», що здійснює процедури закупівель товарів і послуг в інтересах замовників відповідно до Закону «Про публічні закупівлі». Співпраця з цією організацією дозволить Укрзалізниці розвантажити тендерні комітети, заощадити кошти та знизити репутаційні ризики. Про це повідомив директор офісу з трансформації закупівельних процесів АТ «Укрзалізниця» Владислав Кивгило.
08.10.2019

У Києві поблизу станції Дарниця трагічно загинула працівниця Укрзалізниці

7 жовтня близько 17 години на коліях станції Дарниця у Києві сигналіст виявив тіло жінки. На місце події працівники депо одразу викликали поліцію.