Друк

Актуальна тема

31.07.2020

Укрзалізниця обрала переможця відкритого конкурсу зі страхування пасажирів від нещасних випадків на залізниці

Укрзалізниця 30 липня 2020 року завершила конкурс на обрання страховика, що надаватиме послуги обов’язкового особистого страхування пасажирів від нещасних випадків на залізничному транспорті.
31.07.2020

Укрзалізниця з 3 серпня тимчасово скасовує зупинку низки поїздів далекого сполучення у Луцьку та Тернополі у зв’язку з посиленням карантинних заходів

Укрзалізниця, на виконання норм постанови Кабінету міністрів України №641 та рішень обласних регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з 3 серпня тимчасово скасовує зупинку низки поїздів далекого сполучення у Луцьку та Тернополі у зв’язку з посиленням карантинних заходів, спричинених пандемією коронавірусу.
30.07.2020

У серпні відновлює курсування поїзд Київ – Рахів

Укрзалізниця відновлює курсування поїзда №217/218 Київ — Рахів. Квитки вже у продажу, їх можна придбати на офіційному сайті компанії або в залізничних касах.
30.07.2020

Укрзалізниця планує розвивати інтермодальні перевезення з країнами Східної Європи та Балтії, — Іван Юрик

Укрзалізниця планує розвивати нові логістичні продукти для клієнтів. Зокрема, інтермодальні перевезення всередині України та у сполученні з країнами Східної Європи та Балтії. Сьогодні відповідний меморандум підписано з німецькою компанією HHLA International GmbH, її дочірнім підприємством «Контейнерний термінал «Одеса» та новоствореним ТОВ «Українська інтермодальна компанія».
29.07.2020

Рейтингове агентство S&P підвищило кредитний рейтинг Укрзалізниці до рівня «B-»

Одне з провідних міжнародних рейтингових агентств Standard & Poor's підвищило довгостроковий кредитний рейтинг АТ «Укрзалізниця» до рівня «B-» з «CCC».