Друк

Актуальна тема

13.07.2017

Низка компаній п’ять місяців блокує придбання постільної білизни для поїздів

У черговий раз заблоковані процедури відкритих торгів Укрзалізниці у електронній системі закупівель ProZorro. Цього разу компанія ТОВ «Максмед Інтернешнл» і ТОВ "Українська Швейна Фабрика" подали скарги в Антимонопольний комітет України та заблокували процес закупівлі постільної білизни для екіпірування поїздів.
12.07.2017

Залізничники закликають промисловців використовувати наданий рухомий склад згідно з договорами

Залізничники вкотре закликають промисловців використовувати наданий рухомий склад згідно з укладеними договорами. Штучно створюваний промисловцями дефіцит вагонів ставить під загрозу забезпечення підприємств вугільної промисловості та будівельної галузі. Адже в першій декаді липня 2017 року регіональна філія «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» знову зафіксувала факти зриву вивантаження та нераціональне використання рухомого складу промисловцями ПРАТ «ММК Азовсталь» та ПРАТ «ММК ім. ІЛІЧА».
12.07.2017

Регіональна філія «Південно-Західна залізниця» відкриває двері для всіх, хто прагне працювати на залізниці

Регіональна філія «Південно-Західна залізниця» запланувала проведення днів відкритих дверей для всіх, хто прагне працювати на залізниці. У визначені дні всі охочі зможуть дізнатися про актуальні вакансії в галузі й особисто поспілкуватися з представниками виробничих підрозділів регіональної філії, поставити запитання та отримати детальну інформацію щодо діяльності компанії та безпосередньо регіональної філії.
12.07.2017

Розмір виплати застрахованим пасажирам залізничного транспорту встановлений постановою КМУ і не залежить від суми страхового збору в квитку

За договорами страхування пасажирів від нещасних випадків на залізничному транспорті з червня 2016 року по травень 2017 року включно страховики виплатили потерпілим 295,8 тис. грн. За цей період компанії «Інтер-Поліс» та «Арсенал страхування» загалом зафіксували 60 страхових випадків на залізниці. Розмір страхової суми регулює постанова КМУ № 959 від 14 серпня 1996 року зі змінами.
11.07.2017

Хулігани розбили вікна у швидкісних поїздах

У неділю, 9 липня 2017 року, хулігани розбили 3 скла у швидкісному поїзді № 744 Трускавець – Дарниця в Київській області. В одному вагоні пошкоджено скло автоматичних дверей, в іншому – зовнішнє скло бокового склопакету. Характер пошкоджень свідчить про можливе використання каміння або навіть пневматичної зброї.