Друк

Актуальна тема

24.03.2020

Щодо процесу відбору голови правління

Враховуючи зростання невизначеності з надзвичайною ситуацією через пандемію коронавірусу в Україні й по всій Європі, а також пов'язані з цим непередбачувані події, що вимагають реагування, наглядова рада Укрзалізниці дійшла висновку, що провести відбір голови правління так, як було спочатку заплановано і у ті самі строки, неможливо. Не кажучи вже про можливість проведення особистих співбесід з потенційними іноземними кандидатами, практично неможливо було би їх проводити навіть з вітчизняними заявниками.
24.03.2020

Укрзалізниця відкрила для працівників гарячу лінію щодо коронавірусу

Укрзалізниця відкрила для працівників гарячу лінію щодо коронавірусу. Усі співробітники компанії можуть звернутися з будь-яких питань, що стосуються організації роботи під час карантину, а також залишити свої побажання та зауваження за номером 0 800 503 111. Усі дзвінки безкоштовні.
24.03.2020

Укрзалізниця призначила ще два поїзди для перевезення українців з Польщі

Укрзалізниця призначила ще два швидкісні поїзди Інтерсіті+ Перемишль (Пшемисль) – Київ для надання допомоги українцям, котрі внаслідок карантинних обмежень не можуть самостійно перетнути кордон.
23.03.2020

До Києва прибув поїзд «Чотирьох столиць»

Медичні працівники провели огляд пасажирів поїзда №32/31 Рига-Київ. У 5 пасажирів з підвищеною температурою результат експрес-тесту на коронавірус негативний. Пасажири покинули поїзд та продовжили подорож іншими видами транспорту.
22.03.2020

Укрзалізниця призначила ще один поїзд для перевезення українців з Польщі

Укрзалізниця призначила ще один швидкісний поїзд Інтерсіті+ Перемишль (Пшемисль) – Київ для надання допомоги українцям, котрі внаслідок карантинних обмежень не можуть самостійно перетнути кордон. Поїзд відправиться із Перемишля о 15:50 23 березня під номером 706/705.