Друк

Актуальна тема

21.06.2019

За сприяння працівників Укрзалізниці на отриманні неправомірної вигоди затримано співробітника одного з підприємств компанії

20 червня 2019 року в Дніпрі співробітники Служби безпеки України викрили на хабарі директора з комерційних питань одного з підприємств Укрзалізниці. Зловмисника було затримано за сприяння працівників департаменту економічної та інформаційної безпеки Укрзалізниці.
20.06.2019

Закупівлю мастильних матеріалів Укрзалізниця здійснює за єдиним стандартом, що визначає високу якість продукції та її відповідність вимогам безпеки руху поїздів, — Григорій Бойко

Закупівля мастил та олив для залізничного транспорту здійснюється за єдиним стандартом, розробленим в Укрзалізниці. Він визначає високу якість продукції, яка відповідає головним вимогам — безпеки руху поїздів, збереження ресурсів та охорони довкілля. Про це повідомив директор з інженерно-технічного забезпечення Укрзалізниці Григорій Бойко.
20.06.2019

Критична зношеність понад 90% приміських поїздів обертається їх загорянням у дорозі та потребує для оновлення державного фінансування, – Андрій Рязанцев

Укрзалізниця закликає народних депутатів внести зміни до Закону України «Про Державний бюджет» і виділити вже в цьому році перевізнику 7,1 млрд грн на оновлення приміського рухомого складу. Наразі Укрзалізниця як ніколи потребує підтримки держави, адже зношеність приміських поїздів кричуща, їх обладнання загорається просто на ходу. Такі випадки на шляху прямування стають все частішими. Про це повідомив директор з розвитку бізнесу АТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев.
18.06.2019

Укрзалізниця презентувала ринку новий порядок визначення плати за користування власними вагонами компанії

Менеджмент Укрзалізниці провів обговорення з вантажовідправниками Порядку визначення плати за користування власними вагонами АТ «Укрзалізниця» під час виконання вантажних операцій. Рішення про його затвердження було прийнято на засіданні правління компанії 26 квітня 2019 року. Окрім вантажовідправників, в обговоренні також взяли участь представники Державної регуляторної служби України, Антимонопольного комітету України.
15.06.2019

Залізничному спортивному клубу «Локомотив» - 100 років!

Спортивний клуб «Локомотив» відзначає своє 100-річчя. Від часу свого заснування він успішно функціонує та виховує українських спортсменів-залізничників.