Друк

Актуальна тема

12.04.2019

У зв’язку з колійними роботами з 27 по 31 травня обмежено рух поїздів на дільниці Перемишль – Медика

З 27 по 31 травня 2019 року у зв’язку з проведенням робіт з модернізації залізничної лінії на території Польщі рух поїздів по колії 1520 мм на дільниці Перемишль – Медика не здійснюватиметься.
12.04.2019

Функціонал онлайн-сервісів Укрзалізниці буде значно розширено, — Євген Кравцов

Укрзалізниця планує значно розширити функціонал онлайн-сервісів для пасажирів та вантажних клієнтів. Зокрема, можливість замовити й оплатити послуги, які раніше не були доступні для оформлення через інтернет. Більшість опцій планується активувати вже цього року. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.
11.04.2019

Укрзалізниця виступає за встановлення фіксованих ставок податку для земель залізничного транспорту

АТ «Укрзалізниця» ініціює зміни до Податкового кодексу України. Пропонується на земельні ділянки, що відносяться до земель залізничного транспорту, встановити фіксований податок.
11.04.2019

Делегація Укрзалізниці на чолі з членом правління Ремігіушем Пашкевичем бере участь у засіданні ОСЗ у Сеулі

Делегація АТ «Укрзалізниця», яку очолює член правління Ремігіуш Пашкевич, бере участь у засіданні XXXIV конференції відповідальних представників залізниць ОСЗ (Організації Співдружності Залізниць), що проходить у столиці Республіки Кореї місті Сеул з 8 по 12 квітня 2019 року.
11.04.2019

Селфі та зачепінг на залізниці означають смерть і каліцтва — поясніть це своїм дітям, — Валерій Сусленко

Батьки та діти мають усвідомити, що залізниця — це зона підвищеної небезпеки, а не місце для розваг. Саме з цією метою напередодні літніх канікул залізничники проводять серед населення, насамперед дітей і молоді, місячник профілактики невиробничого травматизму. З початку року вже травмувалися 2 дітей віком до 16 років, а минулого року за такий самий період — 6 дітей, з них 2 загинули. Про це повідомив директор департаменту охорони праці та промислової безпеки АТ «Укрзалізниця» Валерій Сусленко.