Друк

Актуальна тема

15.03.2019

У наступні 5 років для підтримання стану активів Укрзалізниці необхідно додатково інвестувати 6 млрд дол США, – Євген Кравцов

Для підтримання стану активів Укрзалізниці принаймні на сьогоднішньому рівні у наступні 5 років необхідний додатковий обсяг інвестицій у розмірі 6 млрд дол США. Про це у Державній регуляторній службі повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.
15.03.2019

Погашення Укрзалізницею єврооблігацій не могло істотно вплинути на курс національної валюти

Погашення першої частини єврооблігацій та виплата чергового купонного доходу за ними, здійснені Укрзалізницею 14 березня 2019 року, не могли суттєвим чином позначитись на курсі національної валюти. Зокрема, ці коливання могли стати наслідком збігу низки інших факторів. Так ситуацію на валютному ринку прокоментували у компанії на прохання ІА «Інтерфакс-Україна».
15.03.2019

На перегляді вантажних тарифів у 2019 році та їх подальшій автоматичній індексації наполягає Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Профспілка залізничників і транспортних будівельників України наполягає на невідкладній індексації залізничних вантажних тарифів та подальшому запровадженні їх автоматичної індексації на рівень індексу цін виробників промислової продукції. Відповідну заяву оприлюднено на її офіційному сайті.
14.03.2019

Укрзалізниця здійснила погашення першої частини єврооблігацій на $150 млн та виплатила черговий купонний дохід за ними

АТ «Укрзалізниця» за підтримки Кабінету Міністрів України своєчасно та в повному обсязі погасило першу частину єврооблігацій на $150 млн та виплатило черговий купонний дохід за ними. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.
13.03.2019

Наразі питання індексації пасажирських тарифів не стоїть, — Євген Кравцов

Говорити про індексацію тарифів на пасажирські перевезення до затвердження фінансового плану АТ «Укрзалізниця» завчасно. Більше того, у компанії мають намір змінити підхід до тарифоутворення в пасажирському секторі. Про це розповів голова правління Укрзалізниці Євген Кравцов під час інтерв’ю газеті «Сегодня».