Друк

Актуальна тема

27.11.2020

Зниження вагонної складової тарифу на перевезення зернових вантажів викликане виключно ринковою ситуацією

Зниження вагонної складової у тарифі на перевезення зернових вантажів залізницею країни викликане виключно ринковою ситуацією, а не окремими рішеннями керівництва АТ «Укрзалізниця». Компанія звертається до засобів масової інформації із проханням не маніпулювати певними фактами.
27.11.2020

Правоохоронці спільно з працівниками Укрзалізниці затримали крадіїв 600 літрів дизельного пального

Воєнізована охорона регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» виявила два випадки крадіжки дизельного пального об'ємом 600 літрів.
27.11.2020

Укрзалізниця та DHL Global Forwarding розвиватимуть вантажні перевезення з Китаю до Європи

Укрзалізниця та DHL Global Forwarding будуть розвивати контейнерні залізничні перевезення Китай — Європа та планують запроваджувати нові міжнародні маршрути. Відповідний меморандум компанії підписали сьогодні.
27.11.2020

Правління Укрзалізниці затвердило договір про допуск приватних локомотивів на окремі маршрути

Укрзалізниця розробила договір про допуск приватних локомотивів до роботи на окремих маршрутах залізничних колій загального користування, і 26 листопада його було затверджено рішенням правління компанії.
27.11.2020

Укрзалізниця відновлює реалізацію чайно-кавової продукції у поїздах

З 1 грудня 2020 року Укрзалізниця поновлює реалізацію чайно-кавової продукції у пасажирських поїздах. Таке рішення прийнято через численні звернення та побажання пасажирів повернути чай та каву.