Друк

Актуальна тема

22.07.2021

Міжнародне рейтингове агентство Fitch підтвердило кредитний рейтинг Укрзалізниці на рівні «B» і виключило її зі списку Rating Watch Negative

На тлі суттєвого покращення ліквідності одне з провідних рейтингових агентств Fitch Ratings підтвердило кредитний рейтинг Укрзалізниці на рівні «B» зі стабільним прогнозом, виключивши її зі списку «Негативного прогнозу рейтингу» (Rating Watch Negative, або RWN).
21.07.2021

Укрзалізниця оголосила закупівлю послуг з проведення оцінки майна для цілей бухгалтерського обліку

АТ «Укрзалізниця» оголосила закупівлю послуг з проведення оцінки майна компанії. Зокрема, мають бути оцінені основні засоби, нематеріальні активи, незавершені капітальні інвестиції для цілей бухгалтерського обліку, що обумовлено необхідністю виконання вимог міжнародних стандартів фінансової звітності та облікової політики товариства.
21.07.2021

Розпочато пошук кандидатів на посаду члена правління Укрзалізниці за напрямом «Вантажні перевезення»

Укрзалізниця розпочинає пошук кандидатів на посаду члена правління, відповідального за напрямок діяльності «Вантажні перевезення». Відбором кандидатів займатиметься ТОВ «ТЕЛЕНТ ЕДВАЙЗОРС», яке перемогло у публічному тендері щодо надання зазначених послуг.
21.07.2021

Укрзалізниця нарощує перевезення мінбудматеріалів для проєкту «Велике будівництво» та будівельної галузі, — Іван Юрик

Укрзалізниця — один з найбільших учасників та партнерів програми Президента України «Велике будівництво». Так, за перше півріччя 2021 року залізницею у внутрішньому сполученні перевезено майже 23,3 млн тонн мінбудматеріалів, що на 21,5 % перевищує аналогічний показник минулого року. Більшість із цих вантажів використовується для будівництва та ремонту автомобільних доріг України. Про це повідомив в. о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.
21.07.2021

Укрзалізниця прискорює поїзд Дніпро — Авдіївка

З 1 серпня поїзд №826/825 Дніпро – Авдіївка курсуватиме за новим графіком, що дозволить пасажирам сукупно заощадити близько 50 тис. годин у дорозі до кінця року.