Друк

Актуальна тема

26.02.2021

Володимир Жмак провів всеукраїнський селектор із залізничниками та галузевими профспілковими організаціями

Голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак провів всеукраїнський селектор щодо соціальних питань залізничників. У заході, який також транслювався онлайн, взяли участь кілька тисяч працівників регіональних філій і філій, їх структурних підрозділів та галузевих профспілкових органів різних рівнів, а також представники вільних профспілок.
26.02.2021

Укрзалізниця планує вийти на чистий прибуток за підсумками 2021 року в обсязі 3,5 млрд грн, — Володимир Жмак

Укрзалізниця очікує за підсумками роботи у 2021 році отримання чистого прибутку у обсязі 3,5 млрд грн. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак під час всеукраїнського селектору щодо соціальних питань залізничників.
25.02.2021

Укрзалізниця отримає значний відсоток економії від закупівлі електроенергії у державного виробника, — Володимир Жмак

Укрзалізниця 24 лютого вперше здійснила закупівлю електроенергії у виробника — державної енергогенеруючої компанії НАЕК «Енергоатом» через власну дочірню компанію-постачальника «Енерго Збут Транс». Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак у своєму Telegram-каналі.
25.02.2021

Укрзалізниця в 2021 році планує відремонтувати більше 500 залізничних переїздів

Працівники Укрзалізниці щороку докладають багато зусиль для ремонту залізничних переїздів та утримання їх у технічно справному стані. Це дозволяє гарантувати безпеку руху поїздів та автомобільного транспорту на перетинах колій із автошляхами. У планах Укрзалізниці на 2021 рік – відремонтувати 527 залізничних переїздів, що на 212 більше, ніж у 2020 році.
25.02.2021

Укрзалізниця призупинила продаж квитків на поїзди до Івано-Франківщини та зворотно, але не скасовує рейси до регіону

Станом на 25 лютого Укрзалізниця призупинила продаж квитків на поїзди, що прямують до Івано-Франківщини та зворотно, але не скасовує рейси до регіону, щоб безпечно вивезти пасажирів за вже придбаними квитками, уникнути скупчень людей у касах та запобігти неконтрольованим неорганізованим перевезенням.