Друк

Актуальна тема

13.09.2019

У п’ятницю, 13 вересня, запрошуємо на огляд першого плацкартного вагона, повністю оновленого силами Укрзалізниці

13 вересня 2019 року о 16:00 на станції Київ–Пасажирський відбудеться огляд першого в історії Укрзалізниці плацкартного вагона після капітально-відновлювального ремонту.
13.09.2019

Укрзалізниця увійшла до першої п’ятірки рейтингу топ-200 найбільших компаній України

Укрзалізниця посіла четверте місце в рейтингу найбільш прибуткових українських компаній, підготовленому виданням БізнесЦензор.
12.09.2019

Укрзалізниця підготувала вокзал у Львові до відкриття пункту контролю через державний кордон

Залізничний вокзал у Львові повністю готовий до відкриття на його території пункту контролю через державний кордон. Це значно спростить перетин державного кордону як для громадян України, так і для туристів, які подорожують до нашої країни. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.
12.09.2019

Тривалі митні процедури та неефективна логістика трейдерів призвели до затримки постачання дизпального

Неефективна логістика постачальників та тривалі митні процедури під час перевезення нафтопродуктів призвели до накопичення вагонів та несвоєчасного постачання дизелю кінцевому споживачу. Наразі в Укрзалізниці створено штаб оперативного реагування для стабілізації ситуації та проводяться регулярні наради з митниками для поліпшення міжвідомчої взаємодії.
12.09.2019

Fitch Ratings підвищує кредитний рейтинг Укрзалізниці до рівня «B»

Провідне міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підвищило довгостроковий та короткостроковий кредитний рейтинг АТ «Укрзалізниця» в іноземній і національній валюті до суверенного рівня — «B» з «В-». Дане підвищення стало можливим завдяки нещодавньому перегляду суверенного рейтингу України, який зазвичай обмежує максимальний рівень рейтингу для квазі-суверенних компаній, таких як Укрзалізниця, та є наслідком послідовної фінансової політики товариства, зокрема підвищення рівня ліквідності Укрзалізниці.