Друк

Актуальна тема

14.02.2014

Обслуговування поїздів компанії Hyundai Rotem здійснюється в рамках контракту, інфраструктура Укрзалізниці відповідає правилам експлуатації

Інформація про неякісне обслуговування поїздів виробництва компанії Hyundai Rotem, яка останнім часом з’являється у ЗМІ, не відповідає дійсності. Після придбання у 2012 році 10 електропоїздів виробництва компанії Hyundai Rotem між ДП «Українська залізнична швидкісна компанія» та компанією Hyundai Corporation був укладений контракт на здійснення сервісно-технічного обслуговування поїздів HRCS2 корейськими спеціалістами на період до листопада 2017 року.
14.02.2014

З Харкова до Києва курсують поїзди «Шкода» та «Україна-2»

Для перевезення пасажирів на маршрутах від Харкова до Києва та зворотньо використовуються поїзди «Шкода», «Україна-2» (виробництва Крюківського вагоно-будівного заводу з локомотивною тягою, 2011 року побудови, із сидячими місцями) та пасажирські вагони із сидячими місцями після капітального ремонту. Поїзди «Шкода» та «Україна-2» ідентичні з поїздами Інтерсіті+ за рівнем комфорту. Нумерація поїздів зберігається така ж, як і Інтерсіт+.
13.02.2014

АНОНС

У четвер, 13 лютого 2014 року, о 12:00 у приміщенні Укрзалізниці (м. Київ, вул. Тверська, 5, кімната 116) відбудеться брифінг щодо заміни пасажирського рухомого складу на маршрутах Інтерсіті+.
13.02.2014

Нyundai Rotem спільно з УЗШК призупинили експлуатацію поїздів Інтерсіті + через технічну несправність одного з них, решта - перевіряються задля безпеки пасажирів

Через виявлену технічну несправність в одному з поїздів Інтерсіті+ компанія Нyundai Rotem, спільно з Українською залізничною швидкісною компанією, вирішили задля безпеки пасажирів тимчасово призупинити експлуатацію всіх 10 поїздів. Комплексний технічний огляд електропоїздів проведуть корейські фахівці.
13.02.2014

На поїзди, що тимчасово курсуватимуть замість Інтерсіті+, пасажирам пропонуватимуть достатню кількість місць

Для перевезення пасажирів на маршрутах поїздів Інтерсіті+, експлуатація яких тимчасово призупинена, 12-13 лютого задіяно 102 вагони. Пропозиція місць на поїзди, що використовуються на заміну HRCS2, перевищує попит. І у подальшому пропозиція місць за напрямками курсування Інтерсіті+ залежатиме від попиту. Про це у ході брифінгу щодо тимчасового призупинення експлуатації поїздів компанії Нyundai Rotem повідомив заступник генерального директора Укрзалізниці Павло Чекалов.