Друк
19.02.2014

Через повідомлення про замінування сталися затримки у русі поїздів №142 Львів – Київ та №44 Івано-Франківськ – Київ. До столиці вони прибудуть із запізненням.

19 лютого через повідомлення про замінування рухомого складу, які надходили до правоохоронних органів, сталися затримки  в русі  поїздів №142 Львів-Київ та №44 Івано-Франківськ – Київ для проведення перевірок. Поїзди прибудуть до Києва із затримками. Зараз вони знаходяться на шляху прямування.

Так поїзд №142 Львів – Київ, який  було затримано на ст. Володимир Волинський, до Києва прибуде орієнтовно близько 12:00, із запізненням на 3:30.

Поїзд №44 Івано-Франківськ – Київ правоохоронці перевіряли у Коростені. Наразі він уже продовжив рух до Києва і прибуде до столиці із затримкою орієнтовно на 4 години.

Укрзалізниця нагадує про кримінальну відповідальність за неправдиві повідомлення про замінування.

Раніше повідомлялося про те, що 12, 14 та 14 лютого надходили анонімні повідомлення про можливі вибухи на вокзалах станцій Київ-Пасажирський, Центральний, Південний, Дарниця та Бердичів. У жодному із випадків інформація про вибухові пристрої на об’єктах залізничної інфраструктури не підтвердилася. Правопорушення розслідуються.