Друк

Актуальна тема

25.03.2014

Тривають ремонтні та профілактичні роботи з підготовки безстикової колії до роботи в літній період

Залізничники проводять профілактичний огляд та ремонт плітей безстикової колії. Станом на 25 березня улаштовано 89 плітей довжиною по 800 метрів кожна. Про це повідомили в головному управлінні колійного господарства.
25.03.2014

Львівська залізниця запрошує представників ЗМІ на екскурсію

У середу, 26 березня, залізничники Львівської магістралі проведуть для представників засобів масової інформації екскурсію головним залізничним вокзалом Львова. Захід приурочено до 110-річчя з дня введення в експлуатацію будівлі вокзалу.
24.03.2014

Залізничне сполучення з Кримом і Російською Федерацією здійснюється в штатному режимі

Пасажирські поїзди до Криму та у зворотному напрямку курсують за розкладом, вантажний рух у Кримському напрямку також відбувається без перешкод, - повідомили в Головному управлінні перевезень Укрзалізниці.
24.03.2014

У квитках на проїзд залізничним транспортом враховано перехід на літній час

У зв’язку з переходом на літній час Укрзалізниця відкоригувала графік руху пасажирських поїздів. Усі зміни були завчасно внесені до графіку руху та узгоджені з адміністраціями сусідніх країн. Таким чином, у квитках вказано час відправлення та прибуття з урахуванням коригувань графіка руху поїздів.
20.03.2014

Укрзалізниця вже відкрила попередній продаж квитків більш ніж на 20 поїздів, які 31 березня – 17 квітня курсують до Півдня України та зворотно

Укрзалізниця не скасовує жодного поїзда, що курсує у напрямку Півдня України, у тому числі до Криму. Від сьогодні Укрзалізниця відновила попередній продаж квитків на більшість поїздів, на які проїзні документи тимчасово не продавалися на період з 31 березня по 17 квітня. Це було викликано необхідністю коригування графіку руху у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на ділянці Миронівка – Тараса Шевченка – Знам’янка.