Друк

Актуальна тема

17.04.2014

Будівельники прискорили темпи проходки Бескидського тунелю

Роботи з будівництва Бескидського тунелю ведуться цілодобово. Як повідомили в головному управлінні колійного господарства, зросли темпи проходки. Донедавна проводилося два вибухи за три доби і будівельники проходили до 1,5 м через крихку гірську породу, що потребувала додаткового кріплення. Далі ґрунти стали більш міцні, тож вибухові роботи проводять щодоби і щоразу просуваються вперед на 2,38 м.
17.04.2014

У 2014 році Укрзалізниця планує придбати у Крюківського вагонобудівного заводу 50 пасажирських вагонів та 15 дизель-поїздів

Фахівці Укрзалізниці, за дорученням генерального директора Бориса Остапюка, вивчають можливості та готовність вітчизняних підприємств щодо виготовлення нових і модернізації пасажирських вагонів зі збільшенням терміну їх експлуатації в середньому на 15 років. Аналіз виробничих потужностей безпосередньо на підприємстві здійснюється з метою придбання нового пасажирського залізничного рухомого складу за рахунок іноземних запозичень під державні гарантії, які готовий надати Кабінет Міністрів України.
16.04.2014

Укрзалізниця на Великодні свята призначила додатковий поїзд № 519К/519Л Київ – Івано-Франківськ

Для забезпечення потреб пасажирів у перевезеннях залізничним транспортом під час Великодніх свят Укрзалізниця призначила ще один додатковий поїзд № 519К/519Л Київ – Івано-Франківськ. Усього на період Великодніх свят вже призначено 11 додаткових поїздів та додаткові рейси 2-х графікових поїздів.
16.04.2014

Заборгованість облдержадміністрацій за перевезення пільговиків у приміських поїздах за І квартал 2014 року перевищила 58 млн грн.

З січня по березень 2014 року у приміському сполученні залізниці України перевезли пасажирів пільгових категорій на 72 млн грн., а отримали від облдержадміністрацій компенсацій 14 млн грн. або лише 19,7%.
16.04.2014

Укрзалізниця розв’язує проблему неритмічності постачання запчастин та матеріалів для залізничного транспорту

Невдовзі в Укрзалізниці буде розв’язано одну з найгостріших проблем для багатьох підрозділів залізничної галузі – несвоєчасне забезпечення господарств та структурних підрозділів залізниць запчастинами, матеріалами та обладнанням. Про це повідомив генеральний директор Укрзалізниці Борис Остапюк під час наради з керівниками лінійних структурних підрозділів Укрзалізниці.