Друк
27.03.2014

Українська залізнична швидкісна компанія спростовує інформацію щодо експлуатації електропоїздів з несправностями, які загрожували безпеці руху

Безпека руху та пасажирів є пріоритетом у роботі залізниць. Кожен електропоїзд виробництва Hyundai Rotem перед рейсом проходив технічний огляд зі складанням акту готовності поїзда до відправлення (check list) за підписами спеціалістів Hyundai Rotem та УЗШК. Відсутність такого акту та відповідної відмітки (штемпеля) у бортовому журналі виключає прийом поїзда локомотивною бригадою та відправлення у рейс.

Дійсно, упродовж  адаптації нових електропоїздів до роботи в умовах України мали місце певні несправності, які усувались технічними спеціалістами Hyundai Rotem. В окремих випадках, для гарантування безпеки перевезень УЗШК та залізниці України робили заміну рухомого складу.

При цьому слід відмітити, що Українська залізнична швидкісна компанія має усі необхідні ліцензії та дозволи для здійснення пасажирських перевезень.  

Нагадаємо, що з 12 лютого тимчасово призупинено експлуатацію 10 електропоїздів виробництва Hyundai Rotem для комплексного технічного обстеження. До цього тривала інтенсивна адаптація та модернізація електропоїздів Інтерсіті+ до роботи в зимових умовах.