Друк

Актуальна тема

28.03.2014

На вокзалах організовано пункти надання інформативної допомоги кримчанам

З метою забезпечення прийому громадян – жителів АР Крим, які змушені виїхати з півострова, – Укрзалізниця облаштувала в приміщеннях залізничних вокзалів спеціальні кімнати, де представники місцевих органів влади, служб соціальної та медичної допомоги надаватимуть їм допомогу. Зокрема, інформативні пункти діятимуть на вокзалах у всіх обласних центрах.
28.03.2014

На Великодні свята Укрзалізниця призначила додаткові рейси поїздів

Для забезпечення перевезення пасажирів під час Великодніх свят Укрзалізниця призначила додаткові рейси поїздів у найбільш популярних напрямках.
27.03.2014

Залізниці України у березні збільшили робочий парк зерновозів до 12960 вагонів

Робочий парк вантажних вагонів, щодобово задіяних у перевезеннях зернових, у березні 2014 року становив 12960 вагонів, що на 3261 вагонів більше, ніж було задіяно у перевезеннях у березні 2013 року. Такої кількості зерновозів достатньо для перевезення 40 млн тонн зернових вантажів. Такі дані озвучили у головному управлінні перевезень Укрзалізниці.
27.03.2014

Українська залізнична швидкісна компанія спростовує інформацію щодо експлуатації електропоїздів з несправностями, які загрожували безпеці руху

Безпека руху та пасажирів є пріоритетом у роботі залізниць. Кожен електропоїзд виробництва Hyundai Rotem перед рейсом проходив технічний огляд зі складанням акту готовності поїзда до відправлення (check list) за підписами спеціалістів Hyundai Rotem та УЗШК. Відсутність такого акту та відповідної відмітки (штемпеля) у бортовому журналі виключає прийом поїзда локомотивною бригадою та відправлення у рейс.
27.03.2014

Укрзалізниця: розмір руху у сполученні між Україною, Росією та Кримом не змінився

Станом на 27 березня 2014 року від залізничних адміністрацій СНД (РЖД, Білоруської залізниці) інформації щодо скорочення розмірів руху в напрямку України та Криму не надходило. Про це повідомили у головному управлінні перевезень та головному пасажирському управлінні Укрзалізниці.