Друк

Актуальна тема

11.03.2014

Укрзалізниця: водіям автотранспортних засобів потрібно дотримуватися правил дорожнього руху

За 2 місяці 2014 року на залізничних переїздах і коліях поза переїздами Укрзалізниці сталося 16 випадків ДТП, в тому числі 12 випадків на переїздах і 4 – поза ними. Внаслідок ДТП загинуло 14 осіб і 9 травмовано.
11.03.2014

Рух поїздів із Києва у кримському напрямку та зворотно наразі здійснюється безперебійно

Південно-Західна залізниця продовжує працювати у штатному режимі, зокрема, здійснювати рух поїздів у кримському напрямку та зворотно. Наразі перевезення здійснюються відповідно до графіку руху та без збоїв.
10.03.2014

Відставання від графіка руху поїздів на напрямку Салькове – Сиваш було викликане обривом консолі контактного проводу

Через обрив консолі контактного проводу на напрямку Салькове – Сиваш, що стався 10 березня о 13 год. 12 хв., поїзди по непарній колії курсували із відставанням від графіка руху від 1 години до 2,5 годин.
09.03.2014

Рух поїздів до Криму здійснюється у штатному режимі згідно з розкладом, однак тимчасово призупинено попередній продаж квитків на ці поїзди на найближчі дати

З технічних причин тимчасово призупинено попередній продаж квитків на поїзди у Кримському напрямку. Про відновлення продажу квитків буде повідомлено додатково.
09.03.2014

Укрзалізниця відновлює попередній продаж квитків на поїзди кримського напрямку: продаж квитків на поїзди до Криму та зворотно буде відкрито уже сьогодні

Попередній продаж квитків у кримському напрямку та зворотно буде відкрито уже сьогодні. Реалізація квитків на найближчі дати на поїзди до АР Крим тимчасово було призупинено через виникнення збоїв у автоматизованій системі продажу проїзних документів.