Друк
31.12.2020

"Лижний експрес" перевіз мільйонного пасажира, що подорожував у період зимових свят

Під час зимових свят поїздами Укрзалізниці вже скористався мільйон пасажирів. Цьогорічного ювілейного пасажира перевіз поїзд "Лижний експрес" №745 Київ — Славське. Ним стала Вероніка Линчак, яка подорожувала цим поїздом з Києва.

 

Укрзалізниця привітала пасажирку символічними подарунками. Загалом на пасажирські поїзди на період святкових зимових перевезень, що триває з 18 грудня по 10 січня, вже продано 1 034 115 квитків.

Нагадаємо, що під час розробки маршруту поїзда №745 Київ — Славське в Укрзалізниці врахували побажання пасажирів та внесли корективи до розкладу. Зокрема, передбачили зупинку в місті-курорті Сколе, яке розташоване в національному природному парку «Сколівський Бескид». А завдяки зручній стиковці з регіональним поїздом №821/822 Львів — Ужгород — Львів пасажири за потреби можуть продовжити мандрівку Карпатами.

Також нагадуємо, що відповідно до Правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України кожний пасажир має право безоплатно перевозити при собі понад установлену норму ручної поклажі лижі та палиці до них, сноуборд.

Як повідомлялося раніше, Укрзалізниця відкриває можливість перегляду фільмів у дорозі в потягах Інтерсіті та Інтерсіті+.