Друк
12.11.2020

Укрзалізниця забезпечує постійний контроль за дотриманням протиепідемічних заходів

АТ «Укрзалізниця» підтримує виважене рішення Уряду не припиняти роботу громадського транспорту, попри посилення карантинних обмежень. У компанії впевнені, що такі відповідальні та розумні кроки дозволять здійснювати необхідну мобільність населення з дотриманням протиепідемічних заходів та знизити шкоду для національної економки.

                                       

Зі свого боку Укрзалізниця й надалі забезпечуватиме безпеку подорожей на всіх напрямках. Зокрема, суворо дотримується масковий режим співробітників, здійснюється температурний скринінг, дезінфекція рухомого складу після та до кожного рейсу та по можливості контролюється наявність масок у пасажирів.

У далекому сполученні кількість місць чітко контрольована, у приміському сполученні — моніторимо найбільш навантажені напрямки, збільшуємо кількість провідників та працівників воєнізованої охорони для додаткового контролю.

Нагадаємо, що на початку листопада Укрзалізниця отримала пів мільйона захисних масок для працівників «Пасажирської компанії», переважно провідників поїздів.

Також працює контактний центр Укрзалізниці (0800503111), звернившись до якого пасажири отримають оперативну та вичерпну інформацію щодо курсування поїздів і особливості обслуговування в умовах запровадження карантинних обмежень.

Укрзалізниця бажає всім безпечних подорожей!