Друк
02.10.2020

Львівський локомотиворемонтний завод отримав замовлення до кінця року відремонтувати ще шість локомотивів

Укрзалізниця замовила Львівському локомотиворемонтному заводу оновлення капітальним ремонтом ще шість електровозів. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак на своїй сторінці в Telegram-каналі https://t.me/vzhmak.

 

Розуміючи гостру необхідність в оновленні парку локомотивів, керівництво Укрзалізниці знайшло можливість збільшити обсяги капітальних ремонтів. «Завод тепер має кошти і замовлення на ремонт локомотивів — ще шести до кінця року», — розповів Володимир Жмак.

Також голова правління Укрзалізниці окреслив подальші плани компанії щодо поліпшення стану парку локомотивів: «На правлінні ми вже прийняли рішення щодо реалокації до кінця року близько 400 млн грн на ремонт локомотивів. Більше того, наш основний пріоритет у 2021 році — капремонт тягового парку, для чого в бюджеті компанії буде передбачено 4,7 млрд грн».

Сьогодні в рамках робочої поїздки до регіональної філії «Львівська залізниця» голова правління Укрзалізниці відвідав Львівський локомотиворемонтний завод і локомотивне депо «Львів-Захід».

Цього року на Львівському локомотиворемонтному заводі запланували відновити капітальним ремонтом 11 електровозів. Ремонт ще додаткових шести одиниць планується завершити до кінця цього року.

Загалом цьогоріч Укрзалізниця запланувала капітально відремонтувати 144 локомотиви.