Друк
17.08.2020

Укрзалізниця з 22 серпня відновлює курсування поїзда Львів-Солотвино

Укрзалізниця з 22 серпня відновлює курсування поїзда №601/602 Львів — Солотвино. Зі Львова до Солотвино потяг вирушить із 22 серпня і курсуватиме по парних числах.  У зворотному напрямку,  із Солотвино, рух буде  відновлено з 23 серпня по непарних числах.

 

Поїзд робитиме зупинки, зокрема на станціях: Сянки, Ужгород, Чоп, Берегове, Хуст, Тячів та інші. Ознайомитися з усім переліком зупинок поїзда та придбати квитки можна через офіційний сайт компанії та в залізничних касах.

Нагадаємо, що всі поїзди проходять посилену дезінфекційну обробку перед та після рейсу. Також посилено обробку постільної білизни під час прання. У кожному вагоні встановлено санітайзер, яким можуть користуватися пасажири. У вагонах розміщені рекомендаційні наліпки щодо правил особистої гігієни в умовах карантину. Поїзні бригади забезпечені засобами індивідуального захисту, пройшли відповідні інструктажі та медогляд.

Для посадки в поїзд пасажири обов'язково повинні вдягти захисну маску, а також пройти температурний скринінг при вході на вокзал та при посадці до вагона. З огляду на заходи безпеки пасажирам рекомендовано якнайменше пересуватися по вагонах.