Друк
03.07.2020

У конкурсі на обрання страховика, що надаватиме послуги обов’язкового особистого страхування пасажирів від нещасних випадків на залізничному транспорті, взяли участь 8 компаній

Укрзалізниця 3 липня провела розкриття конкурсних пропозицій учасників відкритого конкурсу на обрання страховика, що надаватиме послуги обов’язкового особистого страхування пасажирів від нещасних випадків на залізничному транспорті.


Для участі в конкурсі пропозиції надали 8 страхових компаній: СК «Рідна», СК «Гардіан», СК «Нафтагазстрах», СК «Міжнародна страхова компанія», СК«Альфа Страхування», СК «Інтер-Поліс», СК «ІнтерЕкспрес», СК «Українська пожежно-страхова компанія».

Конкурс проходить за трьома лотами:

— лот №1 — послуги з обов'язкового особистого страхування пасажирів від нещасних випадків на залізничному транспорті на маршрутах внутрішнього (міжобласного та міжміського сполучення в межах однієї області) сполучення;

— лот №2 — послуги з обов'язкового особистого страхування пасажирів від нещасних випадків на залізничному транспорті на маршрутах міжнародного сполучення;

— лот №3 — послуги з обов'язкового особистого страхування пасажирів від нещасних випадків на залізничному транспорті на маршрутах приміського сполучення.

Розкриття конкурсних пропозицій відбулося в присутності представників компаній-учасників. На етапі розкриття всі пропозиції прийняті комісією з питань страхування до подальшого детального розгляду та оцінки.

Конкурсні пропозиції будуть оцінені за ціновими критеріями та фінансовими показниками учасників згідно з умовами конкурсної документації.

Інформацію про відхилені конкурсні пропозиції протягом дня, наступного за днем прийняття відповідного рішення, буде оприлюднено на сайті АТ «Укрзалізниця» в розділі «Конкурси».

Рішення щодо обрання переможця та рішення про укладання договору з переможцем конкурсу буде прийнято АТ «Укрзалізниця» у термін до 60 календарних днів з дати складення протоколу, в якому містяться  результати оцінки конкурсних пропозицій, допущених до оцінювання.

Результати будуть оприлюднені на офіційному сайті Укрзалізниці.