Друк
27.02.2020

Незабаром Укрзалізниця оголосить офіційний конкурс щодо придбання електровозів

Упродовж наступних двох тижнів АТ «Укрзалізниця» оголосить офіційний конкурс щодо придбання електровозів. Про це повідомив директор із стратегічного розвитку та інвестиційної політики Укрзалізниці Антон Саболевський під час відкриття ІV Міжнародної конференції «Залізниці України: розвиток та інвестиції» 27 лютого 2020 року.

 

За словами Антона Саболевського, у наступні 5-7 років заплановано придбати 205 магістральних електровозів, з яких 135 — зміннного струму. «Наразі активно готуємося до проведення конкурсу. Очікуємо, що це буде цікаво для таких провідних світових виробників, як CRRC, Alstom, Siemens AG та інших. Придбання електровозів дозволить Укрзалізниці закрити всі напрямки з перевезення залізорудної сировини, вугільних та зернових вантажів, які транспортуються на експорт як на західні переходи, так і до портів», — зазначив Антон Саболевський.

Також представник Укрзалізниці повідомив про плани компанії розширити співпрацю з General Electric. «Вже отримали 30 локомотивів у лізинг, працюємо, щоб збільшити парк ще на 40 одиниць. Що це означає для Укрзалізниці? На сьогодні ми використовуємо у вантажній роботі 100-120 магістральних локомотивів. Якщо отримаємо ще 40 одиниць, то оновимо більше половини парку. А новий локомотив — це збільшення продуктивності майже в два рази. Наприклад, новий локомотив долає щоденно по 560 км проти 300 км — показника роботи старого. Також економія пального на 20 %, мастила на 60 % та інше», — повідомив Антон Саболевський.