Друк
08.11.2019

Конкуренція у тендерах Укрзалізниці на закупівлю пального збільшилась у рази, – Євген Кравцов

Конкуренція у публічних торгах на закупівлю дизельного пального АТ «Укрзалізниця» збільшилась у рази завдяки якісним змінам у процесі закупівель, повідомив голова правління компанії Євген Кравцов.


«У цьому році ми збільшили конкуренцію з 3-4 до 7-9 учасників на тендер, знизили їх маржу й продовжуємо працювати над подальшою оптимізацією процесу закупівель», - сказав він в ексклюзивному інтерв’ю виданню «Фокус».

Євген Кравцов також додав, що Укрзалізниця диверсифікує закупівлі палива, використовуючи усі можливості для співпраці з широким колом постачальників.

«У нас немає одного постачальника, ми співпрацюємо з усіма великими трейдерами, які працюють з морським ресурсом, з ресурсом, що надходить по трубопроводу з Білорусі, і з єдиним українським виробником дизельного пального», - резюмував він.

Нагадаємо, Укрзалізниця планує закупити дизельне пальне за рамковою угодою для забезпечення потреби 2020 року, яка, за попередніми розрахунками, становить 350 тисяч тонн. За цією угодою планується придбати більше половини цього обсягу.

Крім того, у вересні 2019 року Укрзалізниця публічно презентувала стратегію закупівель компанії на 2019-2021 роки, яка передбачає, зокрема, антикорупційні заходи, роботу над поліпшенням репутації компанії та ефективністю закупівель.