Друк
10.09.2019

Після електрифікації перевезення дільницею Потоки — Золотнишине зросли на 13,6%

Після електрифікації дільниці Потоки — Золотнишине обсяги перевезень вантажів за напрямом зросли на 13,6%, вони склали 176,2 млн тонно-км. Електрифікацію зазначеної дільниці було завершено минулого року, і перший поїзд під електротягою пройшов тут 6 вересня 2018 року.

 

Найбільше на станції Золотнишине навантажується залізорудної сировини, що переробляється на Полтавському гірничозбагачувальному комбінаті та прямує залізницею до морських портів і західних прикордонних переходів.

Зокрема, за останні 12 місяців на станції Золотнишине навантажено понад 11 млн тонн вантажів, що більше показника попереднього аналогічного періоду на понад 277 тис. тонн. Зокрема, руди навантажено 154,5 тис. вагонів або понад 10 млн тонн.

Наразі на дільниці Потоки — Золотнишине працюють електровози ВЛ80к,т. Чотири тепловози, які працювали тут до електрифікації, тепер задіяні в перевезеннях на інших напрямках.

 

Довідково: станція Золотнишине — одна з найбільших станцій України з генерації експортного вантажопотоку залізорудної сировини, за характером роботи віднесена до вантажної станції, за обсягами — до позакласної станції.