Друк
17.07.2019

Укрзалізниця відкрила оновлений пішохідний перехід у Біличах на Київщині

Сьогодні, 17 липня, відбулося відкриття оновленого пішохідного переходу через залізничні колії на станції Біличі у смт Коцюбинське Київської області. У заході взяли участь член правління АТ «Укрзалізниця» Ремігіуш Пашкевич, директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Роман Веприцький та інші гості.

 

«Кожне врятоване життя виправдовує час і кошти, затрачені на модернізацію та підвищення безпеки пішохідних переходів. Тут людне місце — неподалік дитячий садок, школа, житловий масив. Тому ми вжили всіх заходів, щоб людям було безпечно та зручно користуватися цим переходом», — розповів Ремігіуш Пашкевич.

Під час модернізації переходу встановлено спеціальні огородження лабіринтного типу, світлову та звукову сигналізацію, облаштовано зручний прохід для людей з інвалідністю. Технології проекту, за яким побудовано наземний пішохідний перехід, використовуються не вперше. Залізничники вже не раз доводили, що вміють швидко та якісно будувати безпечні й сучасні пішохідні переходи: аналогічні вже функціонують на станціях Біла Церква, Ірпінь, Дарниця, Скнилів, Добропілля.

Проект реалізовано спільними зусиллями Укрзалізниці та місцевих органів влади.