Друк
05.03.2019

Роман Черніцький – новий керівник регіональної філії «Львівська залізниця»

Він працюватиме на посаді директора виконавчого регіональної філії «Львівська залізниця» та забезпечуватиме подальшу ефективну роботу цього структурного підрозділу.

Представляючи Романа Черніцького в якості керівника Львівської залізниці, член правління АТ «Укрзалізниця» Желько Марчек зазначив, що це фаховий залізничник, компетентний фахівець і досвідчений керівник, який здатний організувати належну роботу регіональної філії відповідно до поставлених керівництвом компанії завдань. «За плечима Романа Романовича – понад двадцять років праці на різних посадах саме на Львівській залізниці. Сподіваємося, що під керівництвом Романа Черніцького Львівська залізниця працюватиме якісно та стабільно, а обсяги перевезень і надалі зростатимуть», — зазначив Желько Марчек.

Член правління АТ «Укрзалізниця» Ремігіуш Пашкевич привітав Романа Черніцького з призначенням на посаду та подякував за плідну та ефективну роботу на попередній посаді — директора з інфраструктури. «Торік Укрзалізниця завершила реалізацію надзвичайно масштабних та важливих інфраструктурних проектів — будівництво Бескидського тунелю та швидкісної залізниці до Міжнародного аеропорту «Бориспіль». Цими проектами безпосередньо опікувався Роман Черніцький, і вони успішно реалізовані», — розповів Ремігіуш Пашкевич.

Успішної та плідної роботи новопризначеному керівнику регіональної філії «Львівська залізниця» побажав державний секретар Міністерства інфраструктури України Андрій Галущак. Він відзначив не лише професійні якості Романа Черніцького, а й його тверду громадянську позицію. «Роман Черніцький був серед тих тисяч залізничників, які брали участь в АТО та боронили цілісність української землі на сході країни. Пишаємося такими працівниками та щиро вдячні їм за відвагу та героїзм», – наголосив Андрій Галущак.

Роман Черніцький закінчив Київський університет економіки і технологій транспорту за спеціальністю «Залізничні споруди та колійне господарство». У 1992 році розпочав роботу саме на Львівській залізниці. Працював на посадах монтера колії, дублера дорожнього майстра дистанції шляху, шляховим майстром, начальником виробничої дільниці. З 2000 року — на керівних посадах у структурних підрозділах Львівської залізниці. У 2016-2017 роках — заступник начальника регіональної філії з інфраструктури регіональної філії «Львівська залізниця». З квітня 2017 року й дотепер працював на посаді директора з інфраструктури Укрзалізниці.