Друк
12.02.2019

Укрзалізниця сформувала новий склад поїзда Київ-Лисичанськ із оновленими вагонами у новій корпоративній колористиці, – Євген Кравцов

Укрзалізниця сформувала другий склад поїзда Київ-Лисичанськ із оновлених і модернізованих вагонів у новій корпоративній колористиці. Про це на своїй сторінці у facebook повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

 

Завдяки новому складу Укрзалізниця збільшила періодичність курсування поїзда до Лисичанська. Сформований із вагонів після капітально-відновлювального ремонту поїзд курсує за маршрутом з 5 лютого.  «Як і обіцяв – такі вагони будуть своєрідним маркером. Це сучасний і комфортний пасажирський рухомий склад», – зазначив Євген Кравцов.

За словами керівника Укрзалізниці, цього року планується капітально відремонтувати понад 60 і придбати 46 нових вагонів. Великі обсяги оновлення пасажирського рухомого складу були виконані минулого року. «Ми крок за крок, власним коштом, поповнюємо пасажирський парк компанії. Темпи непогані: минулого року запустили в роботу 118 модернізованих пасажирських вагонів – а це 7-8 повноцінних складів», – розповів голова правління АТ «Укрзалізниця».

Із оновлених вагонів Укрзалізниця формує нові поїзди та включає їх до складу існуючих у популярних напрямках. «Ще у найближчих планах – сформувати повністю оновлений нічний експрес Київ-Маріуполь»,  – повідомив Євген Кравцов.

Керівник компанії нагадав, що вагони, що пройшли КВР, задіяні у поїзді «Чотири столиці» за маршрутом Київ – Мінськ – Вільнюс – Рига, а також поїздах №3/4 Запоріжжя – Ужгород і №19/20 Київ–Лисичанськ. Окрім того, збільшено кількість вагонів у складі таких пар поїздів, як: №79/80 Дніпро–Київ, №11/12 Київ – Новоолексіївка та №7/8 Київ – Івано-Франківськ.

Як повідомлялося раніше, швидкий пасажирський поїзд № 20/19 Київ – Лисичанськ у лютому-березні 2019 року курсуватиме частіше: він здійснить 26 додаткових рейсів.