Друк
08.02.2019

Євген Кравцов: На лютий-березень Укрзалізниця призначила 26 додаткових рейсів одного з найпопулярніших серед пасажирів поїзда № 20/19 Київ – Лисичанськ

Швидкий пасажирський поїзд № 20/19 Київ – Лисичанськ у лютому-березні 2019 року курсуватиме частіше: він здійснить 26 додаткових рейсів. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

 

«Один з найпопулярніших поїздів у наших пасажирів – «Київ – Лисичанськ». У його складі – виключно модернізовані вагони купе та категорії «люкс». Плюс – зручний розклад курсування. На лютий – березень ми призначили ще 26 додаткових рейсів експресу», - повідомив Євген Кравцов.

У період з 7 лютого по 29 березня завдяки призначенню додаткових рейсів на непарні дати поїзд відправлятиметься з Києва не раз на чотири дні, як зазвичай, а частіше.

Нагадаємо, що поїзд № 20/19 Київ – Лисичанськ курсує з вересня минулого року. Відправлення з Києва о 21:54 та прибуття до Лисичанська о 09:48. Зворотно з Лисичанська відправлення о 20:28 та прибуття до Києва о 08:44.

Детальніше з розкладом руху поїзда можна ознайомитися на сайті Укрзалізниці.

Поїзд курсуватиме з зупинками на станціях Полтава-Київська, Харків-Балашівський, Куп’янськ-Вузловий, Сватове, Кремінне, Рубіжне.

Квитки на поїзд можна придбати онлайн та в залізничних касах, попередній продаж квитків починається за 30 діб до відправлення поїзда.

Нагадаємо, що, окрім цього поїзда, до Лисичанська також можна дістатися поїздами № 45 Ужгород – Лисичанськ та № 138 Хмельницький – Лисичанськ.