Друк
07.01.2019

Напередодні Різдва близько 200 киян та гостей столиці проїхалися святковим ретропоїздом навколо Києва

Близько 200 киян та гостей столиці вчора, 6 січня, проїхалися святковим ретропоїздом навколо Києва. У голові 4 вагонів і вагона-ресторану курсував паровоз Л-4600.

Під час подорожі навколо Києва, яка тривала близько двох з половиною годин, пасажири мали можливість помилуватися краєвидами стародавньої столиці, Дніпром, побачити вантажні й пасажирські станції та локомотивні депо.

Традиційно рух поїзда забезпечувала паровозна бригада з локомотивного депо Сновськ, заснованого в 1873 році, що зараз є базовим підприємством з обслуговування та ремонту паровозів в Україні.

По закінченню подорожі пасажири безкоштовно відвідали виставку історичного рухомого складу, розташовану біля 14-ої колії станції Київ-Пасажирський. Цього року до відкриття залізничного руху до Міжнародного аеропорту «Бориспіль» було оновлено експозицію виставки, реставровано експонати та встановлено нові зразки унікальної історичної техніки.

Довідка: паровоз Л-4600 було побудовано Луганським заводом у 1952 році. На Південно-Західну залізницю паровоз надійшов до депо Фастів ІІ у 1959 році, а 1966 року локомотив отримав своє теперішнє місце приписки – депо Сновськ.