Друк
13.11.2018

У листопаді 2018 року Укрзалізниця планує оголосити перші аукціони з продажу послуг із використання вагонів під час здійснення перевезення вантажів в електронній системі ProZorro.Продажі та запрошує потенційних учасників реєструватися в системі

У листопаді 2018 року Укрзалізниця планує оголосити перші аукціони з продажу послуг із використання вагонів під час здійснення перевезення вантажів в електронній системі ProZorro.Продажі. Для проведення успішних торгів компанія запрошує клієнтів реєструватися для участі в аукціонах. Нагадаємо, що відповідний договір про взаємодію під час реалізації пілотного проекту щодо продажу послуг із використання вагонів із застосуванням електронної системи «ProZorro.Продажі» Укрзалізниця та ДП «ProZorro.Продажі» уклали 8 жовтня 2018 року.

В Укрзалізниці очікують на достатню кількість учасників аукціонів, а також сподіваються на участь у них і безпосередніх власників вантажів. «Для того, щоб торги пройшли успішно й у конкурентному середовищі, на них має прийти достатня кількість учасників, на нашу думку, не менше 20% усіх клієнтів, які здійснюють перевезення вантажів залізничним транспортом. Тож ми не випадково вже сьогодні запрошуємо вантажовідправників реєструвати свою участь в аукціонах. Ми також розраховуємо, що на торги прийдуть і власники вантажів, і експедитори», – прокоментував директор з економіки і фінансів Укрзалізниці Андрій Рязанцев.

Реалізація пілотного проекту здійснюється відповідно до регламенту ЕТС Укрзалізниці, який в електронній формі розміщується у вільному доступі за посиланням www.prozorro.sale. Кваліфікаційні вимоги для участі в аукціоні – наявність успішної реєстрації для участі в електронних торгах (аукціонах) відповідно до регламенту ЕТС Укрзалізниці та додаткової угоди до договору про надання послуг з перевезення вантажів залізничним транспортом з Укрзалізницею.

Охочим взяти участь в електронних аукціонах необхідно зробити наступні кроки:

1. Укласти договір з Укрзалізницею (у разі його відсутності).

2. Обрати торгівельний майданчик із тих, що підключені до системи «ProZorro.Продажі», пройти процедуру реєстрації та отримати від оператора електронного майданчика відповідне підтвердження й індивідуальний код учасника. Перелік майданчиків можна переглянути за посиланням https://prozorro.sale/pokupcyam.

3. Після успішної реєстрації направити звернення на поштову скриньку UZorro@uz-cargo.com для отримання тексту додаткової угоди до договору про надання послуг з перевезення вантажів залізничним транспортом.

4. Після підписання отриманої додаткової угоди терміново направити її до філії «ЦТЛ» Укрзалізниці або відповідної регіональної філії Укрзалізниці, де здійснювалося укладення договору про надання послуг, для підписання з боку Укрзалізниці та реєстрації в електронній базі даних.

5. Взяти участь в аукціоні.

У разі появи будь-яких змін вони будуть опубліковані додатково, слідкуйте за новинами на сайті Укрзалізниці.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (044) 465-22-22.

Раніше повідомлялося, що завдяки реалізації проекту спільно з ДП «ProZorro.Продажі» Укрзалізниця прагне забезпечити реально діючий механізм отримання компанією ринкової вартості за використання вагонів клієнтами товариства. Встановлення ринкової ціни на електронних аукціонах унеможливить будь-які корупційні маніпуляції в цьому сегменті.