Друк
26.09.2018

На Центральному залізничному вокзалі у Києві Укрзалізниця облаштувала пункт для митного контролю пасажирів нового поїзда Київ – Мінськ – Вільнюс – Рига

У ці дні на вокзалі станції Київ-Пасажирський завершується облаштування спеціального пункту для митного контролю пасажирів, які подорожуватимуть поїздом чотирьох столиць № 31/32 Київ – Мінськ – Вільнюс – Рига.

Новий міжнародний поїзд Укрзалізниці відправиться у перший рейс вже найближчої п’ятниці, 28 вересня. На Центральному залізничному вокзалі станції Київ – Пасажирський вже облаштовано «червоний» та «зелений» коридори, де здійснюватиметься митний контроль пасажирів поїзда № 31/32 Київ – Мінськ – Вільнюс – Рига.

Зокрема, вихід на першу колію вокзалу облаштований спеціальним пунктом для митників. Тут для зручності пасажирів залізничники розмістили інформаційні покажчики, забезпечили їх технічне облаштування відповідно до вимог цих органів. Прикордонний контроль здійснюватиметься під час руху поїзда.

Нагадаємо, що урочисте відправлення нового поїзда у перший рейс відбудеться 28 вересня з першої колії Центрального залізничного вокзалу станції Київ – Пасажирський. Пасажирів цього рейсу зустрічатимуть у Ризі суботнього ранку 29 вересня. Під час прямування до Риги поїзд робитиме зупинки о 23:35 у Мінську та о 04:25 у Вільнюсі.