Друк
15.09.2018

ПАТ «Укрзалізниця» здійснило виплату чергового купону за облігаціями участі в позиці, що знаходяться в лістингу Ірландської фондової біржі (ISE)

У четвер, 13 вересня 2018 року, Укрзалізниця своєчасно та в повному обсязі здійснила чергову виплату купону за єврооблігаціями, дебютний випуск яких відбувся в травні 2013 року. Своєчасне обслуговування зовнішніх боргів є черговим підтвердженням стабільного фінансового стану компанії та демонструє наявним і потенційним інвесторам, у тому числі тримачам єврооблігацій, високий рівень надійності як емітента, так і боргових зобов’язань.

«Наша репутація як емітента на ринку міжнародних запозичень – це один з ключових активів компанії, який, незважаючи ні на політичні, ні на економічні катаклізми, ми не розгубили по дорозі. І не зробимо цього в майбутньому», - прокоментував директор з економіки і фінансів Укрзалізниці Андрій Рязанцев.

Нагадаємо, що перший у своїй історії випуск єврооблігацій Укрзалізниця здійснила на загальну суму 500 млн дол. США строком на 5 років, які в травні 2013 року було розміщено на Ірландській фондовій біржі зі ставкою купону 9,5%, а у 2015 році агентство Bloomberg визнало найприбутковішою інвестицією єврооблігації Укрзалізниці.