Друк
17.04.2018

Маршрут поїзда Баку – Харків подовжено до Києва, - Євген Кравцов

Маршрут поїзда № 369/370 Баку – Харків подовжено до Києва. Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов у Facebook. У перший рейс за новим маршрутом поїзд Баку – Київ формуванням ЗАТ «Азербайджанська залізниця» відправиться з Баку 21 квітня, а з Києва – 23 квітня.

 Коментуючи подовження маршруту, Євген Кравцов наголосив, що це результат спільних зусиль ЗАТ «Азербайджанська залізниця» та ПАТ «Укрзалізниця». «Саме завдяки спільній роботі стало можливим продовження маршруту поїзда № 369/370 Баку – Харків до Києва Ми аналізуємо пасажиропотік і пропонуємо нові варіанти логістики. Сподіваємось, зручність цього маршруту оцінять пасажири. Будемо відстежувати попит і при його зростанні розглядатимемо можливість збільшити періодичність курсування», - написав Євген Кравцов.

У Київ поїзд прибуватиме о 11:46 та вирушатиме до Баку о 14:37. Він курсуватиме один раз на тиждень, відправлення з Баку по суботах, прибуття до Києва по понеділках. Зворотно відправлення з Києва по понеділках та прибуття до Баку по четвергах. На території України поїзд зупинятиметься в Харкові, Люботині, Полтаві-Київ, Миргороді, Лубнах, Гребінці.

Вартість квитків у купейному вагоні становить близько 3950 грн, у плацкартному – 2810 грн.

Час на шляху прямування становить близько 60 годин. За цей час поїзд долатиме відстань 2757 км.