Друк
28.03.2018

Укрзалізниця пропонує учасникам ринку зерна спільно виробити оптимальну модель роботи з перевезення нового врожаю

Для ефективного та планомірного перевезення залізничним транспортом зерна врожаю 2018 року Укрзалізниця пропонує учасникам ринку разом виробити оптимальну модель перевізної кампанії. З цією метою, демонструючи повну відкритість і готовність до співпраці в цьому напрямку, Укрзалізниця оприлюднює інформацію щодо залізничних станцій, які здійснюють навантаження зернових.

Залізничники запрошують учасників ринку проаналізувати цю інформацію та запропонувати своє бачення перевізного процесу. Про це повідомив директор з економіки і фінансів ПАТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев. «Для того, щоб ефективність нашої роботи і прийнятих рішень була абсолютно прозорою, ми сьогодні надаємо ринку повну статистичну інформацію по станціях, яку кількість зернових вантажів було навантажено і вивантажено впродовж попередніх 2016-2017 років, а також про фронти навантаження, вантажоспроможність станцій та кількість отриманих станціями заявок. Оприлюднення цих даних свідчить про безпрецедентну відкритість Укрзалізниці до співпраці з ринком», - зазначив Андрій Рязанцев.

За його словами, такої ж відкритості та активної участі в підготовці кампанії з перевезення зерна нового врожаю Укрзалізниця сьогодні очікує і від своїх партнерів. У товаристві сподіваються, що на підставі оприлюдненої інформації по станціях представники ринку зерна запропонують своє бачення ефективної організації вивезення зерна врожаю 2018 року. «Залізничники, безумовно, сформують свою позицію і своє бачення, але ж ми хочемо почути пропозиції й інших учасників ринку.

Наразі фахівці філії «Центр транспортної логістики» ПАТ «Укрзалізниця» здійснюють аналіз щодо перспективи роботи тих чи інших станцій, і ця інформація найближчим часом також буде доступною для наших партнерів», - додав Андрій Рязанцев. Пропозиції зерновиків щодо організації кампанії з перевезення зерна в Укрзалізниці очікують на електронну скриньку: opanasenko@uz.gov.ua