Друк
07.11.2017

Консультантом ПАТ «Укрзалізниця» для покращення корпоративного управління товариства стане Deloitte

За результатами аукціону ПАТ «Укрзалізниця» в системі ProZorro в ході відкритих торгів з надання товариству консультаційних послуг щодо діагностування та покращення корпоративного управління та нормативно-правової і законодавчої бази ПАТ «Укрзалізниця переможцем обрано Deloitte.

Компанія-консультант надаватиме акціонерному товариству допомогу щодо покращення корпоративного управління відповідно до світового досвіду та загальноприйнятих міжнародних стандартів.

Консультанту необхідно буде розробити детальний план дій з корпоративного управління, визначити ризики і слабкі місця, які треба буде усунути. Компанії Deloitte необхідно буде запропонувати кращу модель управління для удосконалення роботи ПАТ «Укрзалізниця». 

«Розраховує, що компанія, котра має великий досвід в системах корпоративного управління і подібних трансформаціях, запропонує Укрзалізниці найкращу світову практику»,– зазначив в.о. голови правління товариства Євген Кравцов.

Нагадаємо, за рішенням  Кабінету Міністрів України утворено міжвідомчу робочу групи з проведення реформи корпоративного управління ПАТ «Укрзалізниця». До її складу під головуванням Віце-прем'єр-міністра України  Володимира Кістіона увійшли представники уряду, Мінекономрозвитку, Укрзалізниці, ЄБРР та консультанти з корпоративного управління.

Ключовим напрямком її роботи є підготовка плану дій з реформування корпоративного управління Укрзалізниці з урахуванням загальновизнаних міжнародних норм, стандартів та рекомендацій.