Друк
13.09.2017

На Київську дитячу залізницю завітали юні колеги з Дніпра

У суботу, 9 вересня, на Київську дитячу залізницю завітали колеги – представники Дніпровської дитячої залізниці. Впродовж вихідного дня юні залізничники та їхні наставники обмінювалися досвідом, обговорювали організаційні питання в роботі, а також відвідали виставку історичного рухомого складу на станції Київ-Пасажирський і прогулялися містом.

 

Київська дитяча залізниця вже завершила сезон поїзної роботи, але юних колег з Дніпровської дитячої залізниці – найстарішої в Україні – зустріла в повній готовності. Столичні юні залізничники організували для гостей рух поїзда та скористалися нагодою обмінятися досвідом, попрацювати разом на станціях, у локомотиві та вагонах. Їхні наставники теж не гаяли часу – обговорили організаційні питання в роботі дитячих залізниць.

Приємним бонусом зустрічі стала екскурсія на виставку історичного рухомого складу, яку провів начальник відділу історичної спадщини ПАТ «Укрзалізниця» Владислав Плахотнюк. Гостям показали локомотиви минулих років, представницькі вагони-салони й іншу техніку. Після цього настав час приємної прогулянки по місту, відвідування Києво-Печерської Лаври та інших цікавих місць.

 

Переглянути фото з заходу можна на офіційній сторінці ПАТ "Укрзалізниці" у Facebook.