Друк
27.06.2017

Укрзалізниця усунула наслідки витоку вантажу

ПАТ «Укрзалізниця» усунула наслідки витоку бензолу із цистерни, що належить ВАТ «Євразія Транс Сервіс». Випадок стався сьогодні на Київщині.

 

Сьогодні, 27 червня, під час руху вантажного поїзда перегоном Устинівка – Фастів-2, що на Київщині, працівники ПАТ «Укрзалізниця» виявили витік вантажу із цистерни. Через неможливість усунути витікання вантажу на перегоні відповідно до діючих нормативів було прийнято рішення щодо слідування цистерни до станції Фастів 2. 

Після відчеплення вагона, згідно з вимогами правил безпеки та порядку ліквідації наслідків аварійних ситуацій з небезпечними вантажами, були вжиті необхідні заходи з ліквідації наслідків аварійної ситуації. Зокрема, за допомогою пожежного поїзда Укрзалізниці розпилено воду для ізоляції парів вантажу.  

За попередньою інформацією, вантажовідправник відповідно до правил перевезень надав свідоцтво про стан вагона від 22 червня 2017, згідно з яким технічний стан вагона відповідає встановленим вимогам і гарантує безпеку перевезень. Попередній огляд цистерни після відчеплення вагона на станції Фастів-2 показав несправність клапану нижнього зливного пристрою.

Обставини та причини випадку з’ясовує комісія ПАТ «Укрзалізниця». Також поінформовано всі відповідні служби й установи.