Друк
23.05.2017

Войцех Балчун: з 1 серпня плануємо відправити в перший рейс поїзд Львів – Краків

Уже з 1 серпня ПАТ «Укрзалізниця» планує відправити в перший рейс поїзд Львів – Краків. Про це повідомив голова правління товариства Войцех Балчун під час прес-конференції у Львові сьогодні, 23 травня 2017 року.

 

«Працюємо над запровадженням залізничного сполучення з Краковом. Можливо, приймемо пропозицію польських колег та реалізуємо проект за допомогою системи розсувних візків SUW-2000. Наразі вивчаємо варіанти», – повідомив Войцех Балчун.

За словами Войцеха Балчуна, українські залізничники активно працюють над покращенням міжнародного сполучення із сусідніми країнами: «Безвіз відкриває перед нами нові перспективи, і Укрзалізниця має намір активно освоювати ринок міжнародних залізничних перевезень. Після Кракова плануємо зв’язати поїздом Чернівці з Румунією та інші проекти».

Сьогодні голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Балчун та керівництво галузі проводять об’їзд по регіональній філії «Львівська залізниця», під час якого відбулося представлення колективу директора регіональної філії Івана Груника. Також залізничникам була презентована Стратегія розвитку ПАТ «Укрзалізниця» 2017-2021 років та основні показники роботи галузі та 2016 рік та 4 місяців поточного року.

Переглянути трансляцію прес-конференції Войцеха Балчуна у Львові можна на сторінці ПАТ «Укрзалізниця» на YouTube.