Друк
19.05.2017

Укрзалізниця веде переговори з міжнародними фінансовими організаціями щодо переведення існуючих кредитів у національну валюту, - Войцех Балчун

Для зменшення курсових ризиків ПАТ «Укрзалізниця» планує реструктуризувати борг і фінансуватися в національній валюті. Відповідні переговори з міжнародними організаціями вже ведуться. Про це повідомив голова правління товариства Войцех Балчун 19 травня в Одесіі під час презентації стратегії розвитку компанії до 2021 року.

 

«Плануємо фінансуватися в національній валюті, щоб уникнути курсового ризику, який дуже сильно вдарив по Укрзалізниці у 2015 році. Ми вже звернулися з пропозицією до державних українських банків щодо створення консорціуму, який би фінансував наші інвестиційні проекти. Ми також говоримо з міжнародними фінансовими організаціями. З їхнього боку є позитивні сигнали. І для мене найважливіше те, що зараз вони серйозно обмірковують фінансування Укрзалізниці в гривні», - розповів Войцех Балчун під час заходу.

Також голова Войцех Балчун додав, що Укрзалізниця працює над підвищенням ефективності для пошуку внутрішніх джерел фінансування: «Укрзалізниця має стати прибутковою фірмою – тоді будемо надійним партнером для інституцій, які можуть забезпечити фінансування нашим інвестиційним проектам».