Друк
19.05.2017

За минулу добу на коліях через власну необережність загинуло двоє підлітків

Вчора, 18 травня, о 16:15 на перегоні Луцьк – Гнідава, що знаходиться у Волинській області, на переїзді зі справною звуковою та світловою сигналізацією смертельно травмовано дівчину 2000 року народження. Машиніст поїзда застосував екстрене гальмування, однак наїзду уникнути не вдалося. Свідки повідомили, що дівчина переходила колії в навушниках.

 Того ж дня, 18 травня, зранку на перегоні Мерефа – Покотилівка (Харківщина) біля зупиночної платформи Артемівка загинув підліток 14 років. Машиніст також намагався врятувати хлопця, однак наїзду уникнути не вдалось, адже гальмівний шлях поїзда складає близько кілометра. Через нещастя було затримано 14 поїздів на термін від 10 хвилин до 4 годин.

Ще не настали канікули, а статистика нещасних випадків з дітьми та підлітками на залізничних переїздах та коліях поповнюється. Загалом станом на 19 травня 2017 року вже травмовано 8 дітей віком до 16 років, з них 3 – смертельно. За відповідний період 2016 року було травмовано 7 дітей віком до 16 років, з них 2 – смертельно.

Просимо батьків і вчителів нагадати дітям правила безпечної поведінки поблизу залізниці. Здоров’я та життя варті того, щоб подбати про них.