Друк
18.01.2017

Студент загинув на залізничному мосту через навушники

Через власну необережність молоді люди поповнюють статистику нещасних випадків на залізниці. Так, 16 січня о 15:10 шістнадцятирічний підліток, студент Олександрійського професійного ліцею, загинув через падіння з залізничного мосту перегону Користівка – Олександрія в місті Олександрія. 

 Міст призначений лише для проїзду поїздів, прохід пішоходів по ньому заборонено. Охорона, побачивши, що на міст зайшов хлопець, а позаду їде вантажний поїзд, почала подавати звукові сигнали, попереджуючи підлітка про небезпеку. Машиніст поїзда також подавав гучні сигнали.

Однак попередити трагедію не вдалося. Після прослідування поїзда хлопця без ознак життя охоронець знайшов під мостом. На ньому були навушники, поряд - мобільний телефон.

Того ж дня подібний випадок стався біля станції Харків-Пасажирський. Електропоїзд сполученням Харків-Пасажирський – Огульці травмував чоловіка 1984 року народження, який слідував вздовж колії в наушниках та не реагував на гучні сигнали електропоїзда. Травмованого госпіталізували. Затримка поїзда склала понад годину.

ПАТ «Укрзалізниця» вкотре попереджає: перебування поблизу залізничних об’єктів вимагає обережності, уваги та дотримання елементарних правил безпеки. Будь ласка, перетинаючи колію, знімайте навушники, не розмовляйте по телефону, не відволікайтеся на інші гаджети. Втратити життя та здоров’я значно простіше, ніж здається. Бережіть себе та свою сім’ю від такого горя!