Друк
31.10.2016

ПАТ «Укрзалізниця» вносить зміни до маршрутів курсування ряду поїздів з метою підвищення якості обслуговування пасажирів та мінімізації збитків

З метою підвищення якості обслуговування пасажирів ПАТ «Укрзалізниця» запроваджує ряд змін у розклади та маршрути окремих пасажирських поїздів.

Так, замість поїзда № 781/782 сполучення Києва з Полтавою здійснюватиметься поїздом № 719/720, маршрут якого подовжено до станції Харків та Вінниця відповідно. Зазначені зміни дозволять скоротити час подорожі між Києвом та Полтавою скоротиться з 5 годин 2 хвилин до 3 годин 31 хвилини, значно підвищити комфорт, а мінімальна вартість подорожі зменшиться з 94 грн до 83 грн. Більше того, у пасажирів з’явиться можливість безпересадкового сполучення з Харковом, Фастовом, Попільнею, Козятином та Вінницею.

У зв’язку з відсутністю технічної можливості продовження курсування групи вагонів поїзда № 774/773 Київ – Кременчук ця група вагонів курсуватиме в складі поїзда № 759/760 за маршрутом Київ – Бахмач – Кременчук. Такі зміни дозволять забезпечити пряме сполучення мешканцям Ромен, Талалаївки, Рубанки, Григорівки зі столицею України – Києвом. Разом із тим, враховуючи те, що маршрут поїзда Київ – Бахмач – Кременчук та Бахмач – Кременчук співпадають на ділянці між Бахмачем та Кременчуком, поїзд Бахмач – Кременчук з 5 листопада 2016 року не курсуватиме. У складі поїзда № 759/760 сполученням Київ – Бахмач – Кременчук курсуватимуть як вагони з місцями для сидіння, так і плацкартні та купейні вагони, що дозволить пасажирам обрати найбільш прийнятний варіант для подорожі.

Довідково: у жовтні 2016 року населеність поїзда № 669/670 сполученням Бахмач – Кременчук становила 64 % (курсував склад із 3 вагонів), а причіпної групи Київ – Кременчук (склад із 6 вагонів) становила 81 %. При цьому витрати від курсування цих поїздів за місяць склали 1015 тис. грн.