Друк
10.10.2016

Пасажири поїзда № 732 Київ – Запоріжжя продовжили подорож в іншому швидкісному поїзді

Пасажири поїзда «Тарпан» № 732 сполученням Київ – Запоріжжя, який зупинився з технічних причин, продовжили подорож в іншому швидкісному поїзді – виробництва Hundai Rotem. ПАТ «Укрзалізниця» просить у пасажирів вибачення за тимчасові незручності.

 

Поїзд № 732 Київ – Запоріжжя вирушив сьогодні в рейс з Києва о 07:15. Через збій в роботі електрообладнання він зупинився на станції Корсунь о 08:44. Потім вирушив далі за маршрутом, але на станції Городище знову зупинився о 09:42 з технічних причин. Вагони продовжували опалюватися, електроживлення забезпечувалося. Пасажирів об 11:30 пересадили до іншого швидкісного поїзда.

Поїзна бригада своєчасно поінформувала про ситуацію, що склалася, тому о 09:32 зі станції Дарниця (Київ) до станції Городище вирушив швидкісний поїзд Hundai Rotem для пересадки пасажирів. Очікуваний загальний час затримки рейсу складе 2 години 40 хвилин.

Швидкісний поїзд «Тарпан» обслуговується Крюківським вагоноремонтним заводом. ПАТ «Укрзалізниця» звернеться до заводу-виробника для якнайшвидшого ремонту й усунення технічних несправностей у майбутньому.